Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 września 2021, 10:59

Battlefield 2042 - wyciekł termin testów open beta

Znany informator Tom Henderson ujawnił datę startu otwartych testów gry Battlefield 2042. Produkcję sprawdzimy za niecały miesiąc.

Aktualizacja:

Na razie nie potwierdzono oficjalnie terminu startu testów. Studio DICE ogłosiło za to, że osoby z pre-orderami specjalnych edycji będą mogły rozpocząć zabawę w pełną wersję Battlefielda 2042 już 12 listopada, czyli siedem dni przed premierą.

Możliwe, że właśnie poznaliśmy termin startu otwartych testów gry Battlefield 2042. Według najnowszych doniesień open beta rozpocznie się 8 października tego roku. Dwa dni wcześniej, czyli 6 października, zabawę zainaugurują gracze z pre-orderami.

Warto podkreślić, że te terminy nie są oficjalne. Ich źródłem jest Tom Henderson, leaker specjalizujący się w przeciekach dotyczących cyklu Battlefield. Ma on jednak wyśmienitą renomę i udostępniane przez niego informacje prawie zawsze okazują się być prawdziwe.

Henderson tłumaczy, że daty startu testów uzyskał bezpośrednio z wewnętrznego systemu, o którym nie może mówić. Terminy powinny zostać przekazane influencerom i mediom branżowym.

Przypomnijmy, że Battlefield 2042 zmierza na PC oraz konsole PlayStation 4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S. Początkowo gra miała zadebiutować w przyszłym miesiącu, ale wczoraj firma Electronic Arts ogłosiła przełożenie premiery na 19 listopada 2021 roku.

  1. Oficjalna strona serii Battlefield
  2. Tryb Battlefield Portal jest jak obietnica ciasta i podstępna GLaDOS w jednym