Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 września 2021, 22:37

Premiera Battlefielda 2042 oficjalnie przesunięta, ale nie na 2022 rok

Plotki się potwierdziły i premiera gry Battlefield 2042 została oficjalnie przesunięta. Na szczęście na nową strzelankę od EA DICE nie będziemy musieli czekać do 2022 roku.

Internet obiegła dziś plotka, jakoby premiera Battlefielda 2042 miała zostać przesunięta. Spekulowano, że gra może zaliczyć spore opóźnienie i ukazać się dopiero w 2022 roku. Jak większość przecieków, także ten zawierał ziarno prawdy – kilkadziesiąt minut temu EA DICE poinformowało bowiem, że z powodu pandemii produkcja rzeczywiście ukaże się później, niż oryginalnie planowano. Na szczęście obsuwa nie jest tak duża, jak się obawiano, i w nową strzelankę zagramy 19 listopada, czyli raptem cztery tygodnie później, niż mieliśmy pierwotnie. Tytuł ukaże się na PC, PS4, PS5, XOne i XSX|S.

Źródło: https://twitter.com/battlefield/status/1438232407119908870.

Hubert Śledziewski

Hubert Śledziewski

Z wykształcenia socjolog, z pasji gracz. Przygodę z gamingiem rozpoczął w wieku czterech lat – od Pegasusa. Obecnie preferuje PC i wymagające RPG-i, lecz nie stroni ani od konsol, ani od innych gatunków. Zawodowo pisze od 2016 roku. Z GRYOnline.pl związał się pięć lat później – choć zna serwis, odkąd ma dostęp do Internetu – by połączyć zamiłowanie do słowa i gier. Zajmuje się głównie newsami i publicystyką. Kiedy nie gra i nie pisze, najchętniej czyta, ogląda seriale (rzadziej filmy) i mecze Premier League, słucha ciężkiej muzyki, a także spaceruje z psem. Niemal bezkrytycznie kocha twórczość Stephena Kinga. Nie porzuca planów pójścia w jego ślady. Pierwsze „dokonania literackie” trzyma jednak zamknięte głęboko w szufladzie.

więcej

E3 2021