Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 maja 2016, 13:21

autor: Meehow

Battlefield 1 będzie miał przeglądarkę serwerów

Battlefield 1 będzie wyposażony w przeglądarkę serwerów – taka informacja została podana na oficjalnym profilu serii Battlefield w serwisie Twitter. Na razie nie wiadomo, czy dotyczy ona wszystkich platform sprzętowych.

Battlefield 1 będzie wyposażony w przeglądarkę serwerów, choć szczegóły pozostają nieznane. - Battlefield 1 będzie miał przeglądarkę serwerów - wiadomość - 2016-05-11
Battlefield 1 będzie wyposażony w przeglądarkę serwerów, choć szczegóły pozostają nieznane.

Battlefield 1 będzie wyposażony w przeglądarkę serwerów – takiej lakonicznej informacji udzielono na oficjalnym profilu serii Battlefield w serwisie Twitter. Niestety, szczegółów poskąpiono, więc bez odpowiedzi pozostają kolejne pytania na ten temat. Nie wiemy, czy rolę tejże przeglądarki będzie pełnił, jak dotychczas, Battlelog, czy może zostanie ona zaimplementowana w samej grze, a rzeczona wtyczka stanie się opcjonalna. Również tajemnicą pozostaje, czy konsole otrzymają taką funkcję jako alternatywę dla automatycznego wyszukiwania rozgrywki. Całkiem możliwe, że decyzje w tej sprawie jeszcze nie zapadły, mimo że do premiery Battlefielda 1 pozostało nieco ponad 5 miesięcy. O ile w przypadku komputerów osobistych przeglądarka serwerów jest, a przynajmniej powinna być oczywista (bo coraz częściej takiej brakuje w pecetowych wersjach gier), o tyle dla użytkowników konsol z pewnością byłaby to ciekawa nowość.

Battlefield 1 zadebiutuje 21 października na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Zachęcamy jednocześnie do zapoznania się ze sporym zestawem informacji na temat gry, który opublikowaliśmy kilka dni temu w Serwisie Informacyjnym, jeśli jeszcze nie zdążyliście tego zrobić. Kolekcjonerów z pewnością zainteresuje również zawartość Edycji Kolekcjonerskiej Battlefielda 1.

Ostatnia aktualizacja: 2016-05-11

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Battlefield 1

Battlefield 1