Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 kwietnia 2016, 21:38

autor: Michał "OrchidMalevolence" Szafraniec

Battleborn - otwarta beta wystartowała na PC i Xboksie One

Od dziś do 18 kwietnia posiadacze komputerów PC oraz Xboksów One mogą dołączyć do otwartych testów beta najnowszego dzieła twórców serii Borderlands.

Battleborn - otwarta beta wystartowała na PC i Xboksie One - ilustracja #1

Posiadacze PlayStation 4 już od tygodnia testują najnowszą produkcję Gearbox Software, jednak od dziś mogą z niej skorzystać także użytkownicy Xboksów oraz PC-tów. W trakcie trwania otwartej bety Battleborn mamy możliwość przetestowania wszystkich 25 bohaterów (część jednak odblokujemy wraz z naszym postępem w grze), dwóch epizodów z trybu fabularnego zatytułowanych The Algorithm i Void’s Edge oraz dwóch z trzech zapowiedzianych trybów multiplayer: Incrusion i Meltdown. Otwarta beta potrwa do 18 kwietnia na wszystkich trzech platformach i żeby wziąć w niej udział wystarczy pobrać produkcję z PlayStation Store, Xbox Store lub Steam.

Battleborn to pierwszoosobowa gra akcji przeznaczona głównie do zabawy w trybie multiplayer. Dodatkową atrakcją jest jednak tryb fabularny o epizodycznej konstrukcji, który pozwoli na zabawę w pojdynkę lub w 5-osobowym co-opie. Fabuła gry koncentruje się na obronie ostatniej gwiazdy we wszechświcie przed siłami Varelsi, którzy zniszczyli pozostałe układy planetarne. Premiera odbędzie się 3 maja bieżącego roku.