Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 czerwca 2013, 00:57

autor: Bartosz "qjin" Woldański

Batman: Arkham Origins – zobacz zwiastun E3 2013

W sieci udostępniono z okazji trwających targów E3 2013 nowy zwiastun Batman: Arkham Origins. Na filmiku pojawiają się najwięksi złoczyńcy miasta Gotham, z Jokerem na czele.

Do Internetu wyciekł świeży zwiastun Batman: Arkham Origins, fabularnego prequela dla Arkham Asylum i Arkham City. Na materiale wideo, umieszczonym z okazji tegorocznych targów E3, Człowiek-Nietoperz próbuje odkryć, kto stoi za wyznaczeniem nagrody za jego głowę. Na filmiku można podziwiać akrobatyczne wyczyny Bruce’a Wayne’a stawiającego pierwsze kroki jako Mroczny Rycerz. Ponadto zaprezentano pokrótce wykorzystanie gadżetów oraz tryb detektywistyczny, ważny element rozgrywki w serii Batman: Arkham.

Na Batmana zapolują najwięksi złoczyńcy Gotham - Batman: Arkham Origins – zobacz zwiastun E3 2013 - wiadomość - 2013-06-11
Na Batmana zapolują najwięksi złoczyńcy Gotham

Na zwiastunie przewijają się najwięksi złoczyńcy Gotham: Deathstroke, Bane (tylko wymieniony), Black Mask i na samym końcu Joker, w którego nie wcieli się Mark Hamill – spróbuje zastąpić go Troy Baker, ostatnio wcielajacy się w Bookera DeWitta z BioShock Infinite. Przypominamy, że Batmanowi również nie użyczy głosu ten sam aktor, co w poprzednich odsłonach. Zamiast Kevina Conroya usłyszymy Rogera Craiga Smitha (Ezio Auditore z serii Assassin’s Creed).

Czarna Maska będzie największym przeciwnikiem Mrocznego Rycerza w tej odsłonie - Batman: Arkham Origins – zobacz zwiastun E3 2013 - wiadomość - 2013-06-11
Czarna Maska będzie największym przeciwnikiem Mrocznego Rycerza w tej odsłonie

Więcej informacji na temat Batman: Arkham Origins poznamy w najbliższych dniach podczas targów E3. Premiera gry odbędzie się 25 października 2013 roku na PC oraz konsolach obecnej generacji (Xbox 360, PlayStation 3 i Wii U).