Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 czerwca 2013, 01:20

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

The Crew oficjalnie. Nowa gra twórców serii Driver ukaże się w 2014 roku

Konferencja firmy Ubisoft na targach E3 przyniosła oficjalną zapowiedź gry The Crew. Za projekt odpowiadają twórcy serii Driver, Ubisoft Reflections, którzy dostarczą tytuł zacierający granicę pomiędzy single, a multiplayerem.

Kilka dni temu opublikowaliśmy nowe plotki na temat gry The Crew od firmy Ubisoft. Podczas swojej konferencji na targach E3, francuski koncern oficjalnie zapowiedział ten projekt i poinformował, że ukaże się w przyszłym roku na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Za tytuł odpowiada studio Ubisoft Reflections, dawniej znane jako Reflections Interactive, które na swoim koncie ma słynną serię Driver. Akcja The Crew rozgrywać będzie się w USA. Produkcja osadzona zostanie w otwartym świecie, umożliwiając dowolną jazdę po poszczególnych stanach, w których naszym zadaniem jest infiltracja zorganizowanej przestępczości.

Rozgrywka ujednolici tryby single i multiplayer, gdyż świat gry ma być trwale połączony z siecią. Dzięki temu zabawa płynnie przejdzie od samotnej jazdy, po wyścigi z graczami z całego globu. Według twórców, model sterowania samochodami ma być bardzo ekscytujący, co oznacza bardziej zręcznościowe, niż symulacyjne podejście do tematu.

The Crew trafi tylko na konsole nowej generacji w przyszłym roku i dodatkowo będzie wspomagane aplikacją na urządzenia mobilne, dzięki której przygotujemy sobie, np. samochód do jazdy.