Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 czerwca 2013, 01:20

autor: Góral

The Crew oficjalnie. Nowa gra twórców serii Driver ukaże się w 2014 roku

Konferencja firmy Ubisoft na targach E3 przyniosła oficjalną zapowiedź gry The Crew. Za projekt odpowiadają twórcy serii Driver, Ubisoft Reflections, którzy dostarczą tytuł zacierający granicę pomiędzy single, a multiplayerem.

Kilka dni temu opublikowaliśmy nowe plotki na temat gry The Crew od firmy Ubisoft. Podczas swojej konferencji na targach E3, francuski koncern oficjalnie zapowiedział ten projekt i poinformował, że ukaże się w przyszłym roku na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Za tytuł odpowiada studio Ubisoft Reflections, dawniej znane jako Reflections Interactive, które na swoim koncie ma słynną serię Driver. Akcja The Crew rozgrywać będzie się w USA. Produkcja osadzona zostanie w otwartym świecie, umożliwiając dowolną jazdę po poszczególnych stanach, w których naszym zadaniem jest infiltracja zorganizowanej przestępczości.

Rozgrywka ujednolici tryby single i multiplayer, gdyż świat gry ma być trwale połączony z siecią. Dzięki temu zabawa płynnie przejdzie od samotnej jazdy, po wyścigi z graczami z całego globu. Według twórców, model sterowania samochodami ma być bardzo ekscytujący, co oznacza bardziej zręcznościowe, niż symulacyjne podejście do tematu.

The Crew trafi tylko na konsole nowej generacji w przyszłym roku i dodatkowo będzie wspomagane aplikacją na urządzenia mobilne, dzięki której przygotujemy sobie, np. samochód do jazdy.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - wszystko o konsoli i jej grach

Centrum PlayStation 5

Wszystko o konsoli i jej grach

Zobacz Więcej
The Crew

The Crew