Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 czerwca 2013, 12:55

autor: Sarge

The Crew - nowe plotki o tajemniczej grze twórców serii Driver

Chociaż gra The Crew nie została oficjalnie zapowiedziana, to w sieci pojawia się coraz więcej plotek na jej temat. Ma to być kolejna produkcja od studia Ubisoft Reflections (niegdyś Reflections Interactive), odpowiedzialnego między innymi za serię Driver.

Serwis NowGamer opublikował kilka niepotwierdzonych informacji na temat The Crew, czyli niezapowiedzianej gry wyścigowej od studia Ubisoft Reflections (seria Driver). Dzisiejsze doniesienia pochodzą podobno od jednej z osób testujących wczesną wersję tej produkcji.

Tajemniczy informator donosi, że model jazdy w The Crew będzie pół-zręcznościowy, pół-symulacyjny, przypominając ten znany z gry Driver: San Francisco. The Crew zaoferuje otwarty świat z możliwością poruszania się po dwóch amerykańskich miastach: Nowym Jorku i San Francisco. W tej chwili nie wiadomo jednak, czy możliwe będzie przejechanie z jednej metropolii do drugiej. Być może będą to dwie oddzielne lokacje uruchamiane z poziomu menu głównego.

Studio Ubisoft Reflections jest najbardziej znane za sprawą serii Driver - The Crew - nowe plotki o tajemniczej grze twórców serii Driver - wiadomość - 2013-06-04
Studio Ubisoft Reflections jest najbardziej znane za sprawą serii Driver

W grze ma znaleźć się tryb Freeride, pozwalający na swobodną jazdę po mieście. W nawigowaniu po otwartym świecie pomoże mapa zrealizowana w stylu aplikacji Google Maps. W serwisie NowGamer pojawiła się również informacja o zaliczaniu „misji i wyzwań”. Może to oznaczać, że The Crew nie będzie reprezentować wcale gatunku wyścigów, tylko bardziej „samochodowych gier akcji” w stylu serii Driver.

Anonimowy tester donosi również o rozgrywkach multiplayer dla maksymalnie ośmiu graczy. W zależności od wybranego trybu zabawa skupiałaby się na rywalizacji lub kooperacji z innymi graczami. Twórcy podobno mają nawet zamiar wypuścić specjalną aplikację dla urządzeń mobilnych, która współpracowałaby z grą. Premiera The Crew odbyłaby się przed końcem bieżącego roku na konsolach nowej generacji – to kazałoby przypuszczać, że na zbliżających się targach E3 doczekamy się oficjalnej zapowiedzi gry.

Ostatnia aktualizacja: 2013-06-04

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
The Crew

The Crew