Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 sierpnia 2013, 18:15

autor: Ender

Batman: Arkham Origins – oficjalne informacje o edycji kolekcjonerskiej gry

Producenci Batman: Arkham Origins zaprezentowali zawartość europejskiej edycji kolekcjonerskiej gry. Poza figurką Batmana i Jokera, gracze mogą liczyć na dodatki DLC czy artbook.

Całość zostanie zamknięta w sporej wielkości pudle - Batman: Arkham Origins – oficjalne informacje o edycji kolekcjonerskiej gry - wiadomość - 2013-08-07
Całość zostanie zamknięta w sporej wielkości pudle

Podobnie jak w przypadku wcześniejszych odsłon serii, Batman: Arkham Origins doczeka się własnej i całkiem pokaźnej edycji kolekcjonerskiej. Dziś producenci gry zdradzili na jakie atrakcje mogą liczyć jej europejscy posiadacze. Co przy tym ciekawe, zawartość pudelka jest praktyczne identyczna z tą przytaczaną przez plotki, o jakich informowaliśmy w połowie lipca. Sugerowana cena kolekcjonerki wynosi 79,99 funtów (ok. 390 zł). Będzie ona dostępna tylko w dwóch wersjach, na konsolę Xbox 360 oraz PlayStation 3.

W edycji kolekcjonerskiej znajdziemy:

  1. Specjalne metalowe pudełko na grę
  2. 80-stronicowy artbook w twardej oprawie
  3. Karty z życiorysem wszystkich zabójców polujących na Batmana w trakcie kampanii singleplayer
  4. Figurkę Batmana i Jokera mierzącą ok. 30 centymetrów
  5. Kod na zestaw DLC – Deathstroke Challenge Pack (dwie nowe skórki dla postaci Deathstroke'a oraz dwie nowe mapy z wyzwaniami)
  6. Kod na zestaw DLC – 1st Appearance Batman Skin (dodatkowy kostium dla głównego bohatera gry)
  7. Dostępny tylko w wersji na PlayStation 3 kod na zestaw DLC – Knightfall pack (zestaw zawiera dodatkowe mapy oraz kostium dla Batmana)
Edycja kolekcjonerska w wersji na PlayStation 3 - Batman: Arkham Origins – oficjalne informacje o edycji kolekcjonerskiej gry - wiadomość - 2013-08-07
Edycja kolekcjonerska w wersji na PlayStation 3
Edycja kolekcjonerska w wersji na Xboksa 360 - Batman: Arkham Origins – oficjalne informacje o edycji kolekcjonerskiej gry - wiadomość - 2013-08-07
Edycja kolekcjonerska w wersji na Xboksa 360

Przypomnijmy, że Batman: Arkham Origins jest prequelem wcześniejszych odsłon serii i powstaje z myślą o pecetach oraz konsolach PlayStation 3, Xbox 360 i Wii U. Premiera zaplanowana została na 25 października tego roku. Tytuł będzie dostępny w naszym kraju w kinowej polskiej wersji językowej. W tym samym okresie ukaże się także przeznaczona na konsole przenośne gra Batman: Arkham Origins Blackgate.

  1. Batman: Arkham Origins – oficjalna strona gry