Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 marca 2014, 06:47

Batman: Arkham Knight – Steam potwierdza październikową premierę gry?

Chociaż do tej pory studio Rocksteady nie potwierdziło formalnie daty premiery gry Batman: Arkham Knight, przecieki pochodzące z sieci sklepów GameStop wskazywały na dzień 14 października. Informację tę potwierdza oficjalna strona tytułu w serwisie Steam.

W nowym Batmanie przemierzać będziemy ulice Gotham City, zarówno tradycyjnymi metodami jak i za kierownicą Batmobilu - Batman: Arkham Knight – Steam potwierdza październikową premierę gry? - wiadomość - 2014-03-08
W nowym Batmanie przemierzać będziemy ulice Gotham City, zarówno tradycyjnymi metodami jak i za kierownicą Batmobilu

Oficjalna zapowiedź gry Batman: Arkham Knight, która miała miejsce w tym tygodniu, wywołała falę euforii u fanów Batmana i gier studia Rocksteady. Po nie do końca udanym Batman: Arkham Origins, stworzonym przez studio WB Montreal, gracze otrzymają wreszcie pełnoprawny sequel Batman: Arkham City, na który czekają od trzech lat. Chociaż dzięki magazynowi Game Informer poznaliśmy masę szczegółów dotyczących produkcji, deweloperzy nie zdradzili jeszcze jej konkretnego lub przybliżonego dnia premiery. Błyskawicznie po ujawnieniu tytułu, sieć sklepów GameStop podała jednak na swoich stronach datę 14 października. Informację tę potwierdziła oficjalna strona Arkham Knight w serwisie Steam, która została właśnie uruchomiona.

Oznacza to, że prawdopodobnie powinniśmy spodziewać się debiutu tytułu w pierwszej połowie października, która tradycyjnie jest jednym z najgorętszych okresów w branży. Oczywiście jak nauczył nas przykład Watch Dogs, żadne daty nie są niezmienne. Wiele elementów gry może wymagać poprawek, nawet w końcowym etapie produkcji. Miejmy więc nadzieję, że Rocksteady nie zawiedzie fanów.

Batman: Arkham Knight ukaże się na komputerach PC oraz konsolach Xbox One oraz PlayStation 4.

  1. Batman: Arkham Knight – wysyp informacji na temat gry studia Rocksteady
  2. Oficjalna strona gry Batman: Arkham Knight