Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 czerwca 2015, 11:49

Batman: Arkham Knight konsolowym królem. O wersji PC nikt nie chce pamiętać. Top 10 UK (21 - 27 czerwca)

Batman: Arkham Knight był w ubiegłym tygodniu najlepiej sprzedającą się grą w handlu detalicznym za kanałem La Manche. Zobacz jakie jeszcze gry kupowali klienci sklepów w Zjednoczonym Królestwie.

W 2011 roku Batman: Arkham City znalazł się w premierowym tygodniu sprzedaży na pierwszym miejscu. Nie inaczej jest w przypadku kontynuacji trylogii. Batman: Arkham Knight. Aż 67% sprzedanych egzemplarzy powędrowało do posiadaczy konsoli PlayStation 4. Użytkownicy Xboksa One stanowią 33% nabywców. Pecetów w tym zestawieniu w ogóle nie uwzględniono. Warto także odnotować, że to w tym roku czwarty tytuł wydawany przez koncern Warnera, któremu udaje się stanąć na czele peletonu brytyjskich bestsellerów. Poprzednie "jedynki" należą do Mortal Kombat X, Dying Light i LEGO Jurassic World.

W zestawieniu, w pierwszej dziesiątce znalazły się jeszcze dwie inne nowości. Na miejscu czwartym zadebiutował Yoshi's Wooly World na Nintendo Wii U, a na dziesiątym rozszerzenie do Final Fantasy XIV zatytułowane Heavensward. Poza niniejszą listą, w premierowym tygodniu sprzedaży na pozycję trzynastą trafiło MotoGP 15, a na osiemnastą J-Stars Victory VS+.

1.

Batman: Arkham Knight

2.

LEGO Jurassic World

3.

The Elder Scrolls Online

4.

Yoshi's Wooly World

5.

The Witcher 3: Wild Hunt

6.

Grand Theft Auto V

7.

Call of Duty: Advanced Warfare

8.

FIFA 15

9.

Destiny

10.

Final Fantasy XIV: Heavensward

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Batman: Arkham Knight

Batman: Arkham Knight