Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 października 2015, 19:04

autor: Góral

Avicii Vector - gra muzyczno-wyścigowa tworzona we współpracy z Avicii

Firma Sony zapowiedziała grę muzyczno-wyścigowo-zręcznościową Avicii Vector na konsolę PlayStation 4. Tytuł jest tworzony przez deweloperów ze studia Hello There, którym pomaga słynny DJ i producent Tim Bergling.

>

Podczas konferencji firmy Sony na Paris Game Show zapowiedziano grę muzyczno-wyścigowo-zręcznościową Avicii Vector. Jak sama nazwa wskazuje, będzie to produkcja tworzona przez pracowników studia Hello There (autorzy Kung Fury: Street Rage) we współpracy ze słynnym szwedzkim DJ-em i producentem Timem Berglingiem, znanym szerzej właśnie jako Avicii. Ma to być gra przeznaczona głównie do zabawy w multiplayerze, ale pojawi się w niej także single player. Podczas rozgrywki nasze poczynania nie będą wpływać tylko na wynik wyścigu, ale także na muzykę oraz środowisko, które mają się dynamicznie zmieniać w trakcie potyczek. Jak to wszystko wygląda w rzeczywistości, zobaczycie na powyższym zwiastunie, zawierającym fragmenty gameplayu.

Co ciekawe, Avicii nie odpowiada tylko za samą ścieżkę dźwiękową produkcji i ksywkę widniejącą w tytule. Muzyk jest bowiem wielkim fanem gier wideo i czynnie uczestniczy w dewelopingu, przekazując deweloperom wskazówki, testując wprowadzone rozwiązania i nie tylko.

Premiera Avicii Vector przewidziana jest na 2016 rok. Gra zmierza wyłącznie na PlayStation 4.

Avicii Vector - gra muzyczno-wyścigowa tworzona we współpracy z Avicii - ilustracja #1