Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePS4
Okładka Invector (PS4)

Invector PS4

Avicii Vector

Zręcznościowa gra wyścigowo-muzyczna stworzona we współpracy z DJ-em i producentem Timem Berglingiem, znanym szerzej jako Avicii. Podczas rozgrywki muzyka i otoczenie zmieniają się dynamicznie w zależności od naszych poczynań.

Zręcznościowe | rytmiczne | muzyczne | multiplayer | PlayStation VR | rzeczywistość wirtualna | tytuły ekskluzywne PlayStation

Sony PlayStation 4
Okładka Invector (PS4)

Angielskie napisy

data premiery gry w wersji PS4:

6grudnia2017

6grudnia2017

PSN

Avicii Vector na PS4 to kolejna produkcja autorstwa studia Hello There, znanego z gry Kung Fury: Street Rage. W pracach nad tytułem brał udział szwedzki DJ i producent Tim Bergling, znany szerzej jako Avicii, który odpowiadał za ścieżkę dźwiękową, testował rozwiązania wymyślone przez deweloperów oraz wspomagał ich swoimi opiniami.

Mechanika

Avicii Vector jest niecodziennym połączeniem produkcji muzycznej i wyścigowej. Zabawa przeznaczona jest głównie do rozgrywki w multiplayerze, ale twórcy przygotowali także specjalne trasy, na których możemy bawić się w samotności. Rozgrywka polega na kierowaniu futurystycznym pojazdem, którym ścigamy się po rozmaitych trasach, gdzie znajdują się różne dopalacze oraz przeszkody. Od naszych poczynań zależy przebieg gameplayu, gdyż w trakcie wyścigu otoczenie zmienia się dynamicznie, w zależności od tego, jak sobie radzimy my oraz nasi przeciwnicy. To samo spotyka przygrywającą w tle muzykę. Dzięki temu gameplay jest intensywny i żaden wyścig nie jest taki sam jak wcześniejszy.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Strefa PlayStation VR

Sprzęt i Gry na PSVR

Zobacz Więcej

Gry podobne do Invector

Wymagania wiekowe Invector

odpowiednia dla każdego wieku

Wysyp zapowiedzi i filmików na PlayStation VR (m.in. Bow to Blood, Megalith i Stifled)
Wysyp zapowiedzi i filmików na PlayStation VR (m.in. Bow to Blood, Megalith i Stifled)

wiadomość30 października 2017

Z okazji otwarcia Paris Game Week firma Sony zapowiedziała kilka nowych gier na PlayStation VR oraz pokazała sporo świeżych materiałów z ujawnionych wcześniej produkcji korzystających z tej technologii.

Avicii Vector - gra muzyczno-wyścigowa tworzona we współpracy z Avicii
Avicii Vector - gra muzyczno-wyścigowa tworzona we współpracy z Avicii

wiadomość27 października 2015

Firma Sony zapowiedziała grę muzyczno-wyścigowo-zręcznościową Avicii Vector na konsolę PlayStation 4. Tytuł jest tworzony przez deweloperów ze studia Hello There, którym pomaga słynny DJ i producent Tim Bergling.