Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePS4
Okładka Invector (PS4)
OkładkaInvector (PS4)

Invector PS4

Avicii Vector

Zręcznościowa gra wyścigowo-muzyczna stworzona we współpracy z DJ-em i producentem Timem Berglingiem, znanym szerzej jako Avicii. Podczas rozgrywki muzyka i otoczenie zmieniają się dynamicznie w zależności od naszych poczynań.

Zręcznościowe | rytmiczne | muzyczne | PlayStation VR | rzeczywistość wirtualna | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Invector Premiera PS4

6grudnia2017

PSN

6grudnia2017

producent: Hello There wydawca: Hello There Strona oficjalna

Angielskie napisyAngielskie napisy

Gry podobne do Invector

Guitar Hero Live

Rock Band 4

Amplitude

Avicii Vector na PS4 to kolejna produkcja autorstwa studia Hello There, znanego z gry Kung Fury: Street Rage. W pracach nad tytułem brał udział szwedzki DJ i producent Tim Bergling, znany szerzej jako Avicii, który odpowiadał za ścieżkę dźwiękową, testował rozwiązania wymyślone przez deweloperów oraz wspomagał ich swoimi opiniami.

Mechanika

Avicii Vector jest niecodziennym połączeniem produkcji muzycznej i wyścigowej. Zabawa przeznaczona jest głównie do rozgrywki w multiplayerze, ale twórcy przygotowali także specjalne trasy, na których możemy bawić się w samotności. Rozgrywka polega na kierowaniu futurystycznym pojazdem, którym ścigamy się po rozmaitych trasach, gdzie znajdują się różne dopalacze oraz przeszkody. Od naszych poczynań zależy przebieg gameplayu, gdyż w trakcie wyścigu otoczenie zmienia się dynamicznie, w zależności od tego, jak sobie radzimy my oraz nasi przeciwnicy. To samo spotyka przygrywającą w tle muzykę. Dzięki temu gameplay jest intensywny i żaden wyścig nie jest taki sam jak wcześniejszy.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Wymagania wiekowe Invector: Odpowiednia dla każdego wieku.