Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 13 listopada 2019, 11:45

autor: AlexB

Avengers: Endgame - zobacz usuniętą scenę z córką Tony'ego Starka

Wyciekła jedna z usuniętych scen z filmu Avengers: Endgame (pol. Avengers: Koniec gry), w której możemy zobaczyć Katherine Langford w roli córki Tony'ego Starka. Ponadto do sieci trafiły grafiki promujące seriale The Falcon and the Winter Soldier oraz Hawkeye.

Wczoraj swoją premierę w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie miała platforma VoD Disney+. W związku z tym do sieci wyciekło kilka interesujących rzeczy, związanych chociażby ze starymi i nadchodzącymi produkcjami należącymi do Marvel Cinematic Universe. Zacznijmy od jednej z usuniętych scen z Avengers: Endgame (w polskim tłumaczeniu Avengers: Koniec gry), której nie można było zobaczyć w gronie tych, które pojawiły się w nowej wersji kinowej ani w wydaniach filmu na Blu-ray i DVD. Przedstawia ona poruszającą rozmowę między Tonym Starkiem (Robert Downey Jr.) a dorosłą wersją jego córki Morgan (w którą wciela się znana chociażby z serialu Trzynaście powodów Katherine Langford), rozgrywającą się w świecie Kamienia Duszy. Można ją obejrzeć chociażby w tym miejscu, lecz miejcie na uwadze fakt, że Disney dość sprawnie usuwa jej kopie, więc niewykluczone, że wkrótce to źródło stanie się nieaktualne.

Jedna z wyciętych scen z Avengers: Endgame skupia się na Iron Manie i jego córce. - Avengers: Endgame - zobacz usuniętą scenę z córką Tony'ego Starka - wiadomość - 2019-11-13
Jedna z wyciętych scen z Avengers: Endgame skupia się na Iron Manie i jego córce.

Ponadto do sieci trafiły grafiki promujące dwa nadchodzące seriale z MCU. Pierwszym z nich jest The Falcon and the Winter Soldier. Na obrazkach, które są do obejrzenia poniżej, możemy zobaczyć nowe projekty kostiumów dla tytułowych bohaterów, w których wcielają się Anthony Mackie oraz Sebastian Stan, a także przewidywane wyglądy agentki Sharon Carter (Emily VanCamp) oraz agenta Johna Walkera. Warto zauważyć, że ten ostatni ma uniform bardzo podobny do tego, który nosił Kapitan Ameryka. Uwagę zwracać może również zdjęcie złego Barona Zemo (Daniel Bruhl), w końcu mającego swoją znaną z komiksów, ikoniczną fioletową maskę.

Avengers: Endgame - zobacz usuniętą scenę z córką Tonyego Starka - ilustracja #2
Avengers: Endgame - zobacz usuniętą scenę z córką Tonyego Starka - ilustracja #3
Avengers: Endgame - zobacz usuniętą scenę z córką Tonyego Starka - ilustracja #4
Avengers: Endgame - zobacz usuniętą scenę z córką Tonyego Starka - ilustracja #5
Źródła: IGN i KMF - Avengers: Endgame - zobacz usuniętą scenę z córką Tony'ego Starka - wiadomość - 2019-11-13
Źródła: IGN i KMF

Drugim serialem, z którego wyciekły grafiki promocyjne, jest Hawkeye z Jeremym Rennerem. Przedstawiają one zarówno samego mistrza łuku z uniwersum Marvela, jak i jego protegowaną Kate Bishop, w którą według wstępnych planów ma wcielić się znana chociażby z niedawnego Bumblebee Hailee Steinfeld.

Avengers: Endgame - zobacz usuniętą scenę z córką Tonyego Starka - ilustracja #7
Avengers: Endgame - zobacz usuniętą scenę z córką Tonyego Starka - ilustracja #8
Źródło: KMF - Avengers: Endgame - zobacz usuniętą scenę z córką Tony'ego Starka - wiadomość - 2019-11-13
Źródło: KMF

Przypominamy, że jak na razie platforma Disney+ jest dostępna jedynie we wspomnianych w pierwszym akapicie USA i Kanadzie, a także w Holandii. Wkrótce korzystać z niej będą mogli również mieszkańcy Australii i Nowej Zelandii. Szeroka premiera usługi w Europie Zachodniej zaplanowana jest na 31 marca 2020 roku. Z kolei w Polsce najprawdopodobniej pojawi się ona dopiero w 2021 roku, choć niektóre seriale i programy, jak na przykład Star Wars: The Mandalorian czy Świat według Jeffa Goldbluma, można już oglądać w rodzimej wersji językowej.

  1. Oficjalna strona internetowa Disney+