Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 31 lipca 2019, 14:15

autor: Froozyy

Zobacz wycięte sceny z Avengers: Endgame i roboczą wersję CGI Rocketa

Z okazji wydania Avengers: Endgame na DVD oraz zbliżającej się premiery na Blu-ray w internecie ukazało się sześć wyciętych scen z filmu. Na kilku z nich możemy zobaczyć wersję roboczą szopa Rocketa.

Usunięte sceny, czyli jeszcze więcej Avengersów. - Zobacz wycięte sceny z Avengers: Endgame i roboczą wersję CGI Rocketa - wiadomość - 2019-07-31
Usunięte sceny, czyli jeszcze więcej Avengersów.

Uwaga! W newsie znajdują się spojlery z filmu Avengers: Endgame. Czytasz na własną odpowiedzialność.

Tydzień temu Avengers: Endgame stało się najbardziej kasowym filmem w historii, pokonując dotychczasowego lidera, czyli Avatara. Rekord udało się pobić głównie dzięki temu, że produkcja doczekała się wypuszczenia nowej wersji z dodatkowymi siedmioma minutami scen.

Jakby tego było Wam mało to z racji ukazania się filmu na DVD (30 lipca) oraz zbliżającej się premiery na Blu-ray (13 sierpnia) w sieci ukazało się właśnie sześć dodatkowych scen, które nie znalazły się w końcowej produkcji. Możemy na nich zobaczyć przekomarzających się Thora i Rocketa (jeszcze przed pełną obróbką) czy też oddanie honoru zmarłemu Tony’emu Starkowi przez resztę bohaterów. Wszystkie filmiki możecie obejrzeć poniżej.

Scena #1 – Tony Stark i jagody goji

Pierwsza usunięta scena pokazuje nam Tony’ego Starka wraz z Pepper Potts gotujących w swoim domu. Para przekomarza się na temat tego, co dzieje się z ich jagodami goji. Okazuje się, że zjada je alpaka Tony’ego.

Scena #2 – Kapitan Ameryka i James Rhodes

Kolejna scena pokazuje nam już trochę więcej. Widzimy na niej Kapitana Amerykę oraz Jamesa Rhodesa studiujących historie kamieni nieskończoności. Skupiają się oni na Tesseraktcie, który zatonął na dnie oceanu w filmie Kapitan Ameryka: Pierwsze Starcie.

Scena #3 – Strzyżenie Rocketa

W następnym filmiku ukazani są Avengersi analizujący wspólnie walkę z Chitauri. Rocket (możemy go tutaj zobaczyć w wersji roboczej) dowiedziawszy się ile zajęło im rozprawienie się z przeciwnikami wyśmiewa bohaterów twierdząc, że Chitauri to najsłabsza armia w galaktyce. W ramach rewanżu Tony ścina część włosów z głowy szopa.

Scena #4 – Rocket i Thor na Asgardzie

Ta scena pokazuje Thora i Rocketa na Asgardzie, którzy przekomarzają się nawzajem. Thor jest tak zajęty wypróżnianiem się i piciem kolejnych puszek Red Bulla, że nawet nie wie w którą stronę mają udać się bohaterowie.

Scena #5 – Tony Stark i jego ojciec

Krótka scena ukazująca rozmowę Tony’ego z jego ojcem w 1970 roku. Nie wnosi ona za wiele i ma bardziej charakter humorystyczny, gdyż możemy zobaczyć w niej, jak Howard proponuje pracę Tony’emu, który zmuszony jest odmówić, ponieważ jak twierdzi „związany jest już z przyszłością”.

Scena #6 – Avengersi oddają hołd Iron Manowi

Najdłuższa ze scen pokazuje moment tuż po śmierci Iron Mana, gdzie pozostali superbohaterowie oddają hołd zmarłemu.