Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 marca 2023, 13:18

autor: Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Wielkie bestie i surfing po piaskach pustyni na gameplayu z Atlas Fallen

Jako że premiera Atlas Fallen zbliża się wielkimi krokami, wystartowała kampania promocyjna nowego dzieła studia Deck13 Interactive. Do sieci trafił pierwszy gameplay trailer widowiskowego RPG akcji.

Źródło fot. Focus Entertainment / Focus Home Interactive
i

Kilka dni temu Cenega, czyli oficjalny dystrybutor gier Focus Entertainment w naszym kraju, poinformowała, że do planu wydawniczego firmy trafił RPG akcji Atlas Fallen. Jak się okazuje, to nie koniec dobrych informacji dla graczy ostrzących sobie zęby na produkcję Deck13.

W sieci zadebiutował bowiem pierwszy gameplay trailer wspomnianego tytułu. Materiał zatytułowany „Rise from Dust” daje lepsze spojrzenie na grę, którą do tej pory twórcy prezentowali dosyć skąpo.

Mimo że zwiastun nie jest zbyt obszerny, pozwala przyjrzeć się m.in. pustynnej krainie, w której rozgrywa się akcja gry. Ukazane na filmiku surfowanie po wydmach robi spore wrażenie, ale największą uwagę przyciągają widowiskowe pojedynki z różnej maści stworzeniami. W zgładzeniu kreatur pomoże nam szeroki wachlarz dostępnej broni.

Atlas Fallen zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Gra trafi na rynek 16 maja bieżącego roku. Produkcję Deck13 ukończymy zarówno w pojedynkę, jak i w trybie kooperacji.

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Zamiast obliczać, ile Ala ma kotów, wolał zamykać się w swoim świecie i wymyślać nowe historie ulubionego anime – Dragon Ball. Po latach nauki przyszedł czas stagnacji, którą wolał nazywać „szukaniem życiowego celu”. Wypatrując przeznaczenia w trakcie 58. seansu ukochanej Szklanej pułapki, postanowił – niczym John McCLane – zawalczyć o lepszą przyszłość. Z pomocą przyszła redakcja Gry-Online.pl, która przyjęła go pod swoje skrzydła. Jako że autor jest świeżakiem w newsroomie, nie ma jeszcze docelowej tematyki na jakiej chce się skupić (mimo że podstępny Łosiu wabi go w mroki gamingu). Możecie się zatem spodziewać od „Ponurego Żniwiarza” newsa o symulatorze rolnictwa, jak i wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Jeśli kiedykolwiek usłyszycie, że granie na konsoli i oglądanie filmów do niczego nie doprowadzi – przypomnijcie sobie Kamila.

więcej