Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 marca 2023, 16:30

RPG akcji Atlas Fallen z niższą ceną na PC i datą premiery

Focus Entertainment ujawniło datę premiery Atlas Fallen – nadchodzącego RPG akcji od Deck13 Interactive. Wystartowały również preordery na grę. Co ciekawe, wersja na PC jest sporo tańsza od tych na PS5 i XSX/S.

Źródło fot. Focus Entertainment.
i

Poznaliśmy datę premiery Atlas Fallen – zapowiedzianej podczas gamescom 2022 Opening Night gry RPG akcji autorstwa niemieckiego studia Deck13 Interactive. Tytuł ukaże się 16 maja 2023 roku na PC, PS5 i XSX/S.

Ponadto wydawca, firma Focus Entertainment, zapewnił, że „wkrótce” zostanie udostępniony drugi trailer produkcji (pierwszy możecie zobaczyć tutaj). Na osłodę opublikował cztery nowe grafiki (poniżej).

RPG akcji Atlas Fallen z niższą ceną na PC i datą premiery - ilustracja #1

Źródło: Focus Entertainment.

RPG akcji Atlas Fallen z niższą ceną na PC i datą premiery - ilustracja #2

Źródło: Focus Entertainment.

RPG akcji Atlas Fallen z niższą ceną na PC i datą premiery - ilustracja #3

Źródło: Focus Entertainment.

RPG akcji Atlas Fallen z niższą ceną na PC i datą premiery - ilustracja #4

Źródło: Focus Entertainment.

Start preorderów

Co więcej, wystartowały preordery na cyfrową wersję Atlas Fallen. Grę można zamówić na Steamie (PC), w PS Store i MS Store.

  • Co ciekawe, na platformie firmy Valve zapłacimy za nią najmniej – 179,99 zł.
  • Aby zagrać na PS5, trzeba natomiast wydać 259 zł,
  • a na XSX/S – 259,99 zł.

Na razie nie wiadomo, kiedy będzie można zamawiać pudełkowe wersje gry.

Dla przypomnienia dodam, że Atlas Fallen zaoferuje rozległy, pustynny świat, który będziemy oglądać w widoku TPP. W grze przyjdzie nam się wcielić w herosów próbujących odkryć tajemnice przeszłości. Na drodze staną im potężne potwory, z którymi będą walczyć za pomocą zmiennokształtnych broni.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Hubert Śledziewski

Hubert Śledziewski

Z wykształcenia socjolog, z pasji gracz. Przygodę z gamingiem rozpoczął w wieku czterech lat – od Pegasusa. Obecnie preferuje PC i wymagające RPG-i, lecz nie stroni ani od konsol, ani od innych gatunków. Zawodowo pisze od 2016 roku. Z GRYOnline.pl związał się pięć lat później – choć zna serwis, odkąd ma dostęp do Internetu – by połączyć zamiłowanie do słowa i gier. Zajmuje się głównie newsami i publicystyką. Kiedy nie gra i nie pisze, najchętniej czyta, ogląda seriale (rzadziej filmy) i mecze Premier League, słucha ciężkiej muzyki, a także spaceruje z psem. Niemal bezkrytycznie kocha twórczość Stephena Kinga. Nie porzuca planów pójścia w jego ślady. Pierwsze „dokonania literackie” trzyma jednak zamknięte głęboko w szufladzie.

więcej