Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 sierpnia 2017, 11:36

autor: Adrian Werner

Assassin’s Creed Origins - zapis rozgrywki z późnych fragmentów kampanii

W sieci pojawił się nowy zapis rozgrywki z Assassin’s Creed Origins. Pokazuje on mocno rozwiniętego głównego bohatera szturmującego pustynną twierdzę w późnych sekcjach kampanii.

ASSASSIN’S CREED ORIGINS W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Ubisoft
  2. Wydawca: Ubisoft
  3. Gatunek: przygodowa gra akcji
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 27 października 2017 r.

Do premiery Assassin’s Creed Origins pozostały już niecałe dwa miesiące, więc nic dziwnego, że obecnie regularnie trafiają do nas świeże materiały z tej produkcji. Najnowszym jest opublikowany przez serwis IGN dziesięciominutowy filmik z rozgrywki. Tym, co go wyróżnia, jest fakt, że pokazuje on sceny z późnych fragmentów kampanii.

Początkowo możemy zobaczyć, jak słabo rozwinięty główny bohater, czyli Bayek, próbuje zaatakować fort wroga. Oczywiście, kończy się to dla niego tragicznie. Potem producent gry przełączył się na wersję postaci na 38. poziomie doświadczenia, wyposażoną w najlepszy ekwipunek, i rezultat szturmu ma pustynną twierdzę był zupełnie inny.

Jedną z największych atrakcji gry ma być mocno ulepszona mechanika walki. - Assassin’s Creed Origins - zapis rozgrywki z późnych fragmentów kampanii - wiadomość - 2017-08-31
Jedną z największych atrakcji gry ma być mocno ulepszona mechanika walki.

Innym ciekawym aspektem filmiku jest fakt, że bohaterem kieruje główny projektant systemu walki w Assassin’s Creed Origins. Zna więc on mechanikę potyczek od podszewki i potrafi w pełni wykorzystać możliwości, jakie ona oferuje. W rezultacie Bayek spokojnie daje radę dużym grupom wrogów w bezpośrednich konfrontacjach. Producent gry zastrzega, że dla normalnego gracza przetrwanie takich sytuacji będzie o wiele cięższym wyzwaniem, dlatego częściej znacznie lepszym pomysłem okaże się stosowanie podejścia składankowego.

Przypomnijmy, że Assassin’s Creed Origins powstaje z myślą o pecetach oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Gra trafi do sprzedaży 27 października tego roku, równocześnie na wszystkie trzy platformy sprzętowe.

  1. Assassin’s Creed: Origins – kompendium wiedzy
  2. Analizujemy grę Assassin’s Creed: Origins – 5 najciekawszych zmian
  3. Oficjalna strona gry
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Assassin's Creed Origins

Assassin's Creed Origins