Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 listopada 2018, 14:09

autor: aadamus

Assassin’s Creed Odyssey z systemem zdolności mistrzowskich w patchu 1.1.1

Ubisoft udostępnił dzisiaj aktualizację 1.1.1 do gry Assassin’s Creed Odyssey. Do najważniejszych zmian należy wprowadzenie systemu umiejętności mistrzowskich, przeznaczonego dla postaci, które osiągnęły 50. poziom.

Gra Assassin’s Creed Odyssey otrzymała dużą aktualizację opatrzoną numerem 1.1.1. Trzonem łatki jest wprowadzenie 72 umiejętności mistrzowskich, pozwalających ulepszać postać powyżej 50. poziomu. Jest to odpowiedź Ubisoftu na skargi dotyczące systemu rozwoju postaci, który był ograniczony pod względem liczby dostępnych ulepszeń.

Assassin’s Creed Odyssey to już jedenasta główna odsłona serii. - Assassin’s Creed Odyssey z systemem zdolności mistrzowskich w patchu 1.1.1 - wiadomość - 2018-11-29
Assassin’s Creed Odyssey to już jedenasta główna odsłona serii.

Jak dotąd gra nie oferowała zadowalających możliwości rozwoju bohatera po osiągnięciu przez niego 50. poziomu postaci. Powyżej tego pułapu gra nadal przyznawała punkty umiejętności, jednak nie było za bardzo na co ich wydawać (zwłaszcza po podniesieniu maksymalnego poziomu w jednej z ostatnich aktualizacji).

Po aktualizacji gracze mają niemal nieograniczone możliwości rozwoju swoich bohaterów. Dla poprawy statystyk wszystkich postaci powyżej 50. poziomu zostały dodane 72 pasywne umiejętności mistrzowskie, z których każdą ulepszycie do 20 razy. Oczywiście wszystkie zdolności nadal można zresetować. Za odpowiednią kwotę w drachmach punkty wydane na umiejętności mistrzowskie mogą wrócić na konto gracza i zostać ponownie rozdysponowane.

Ponadto do gry zaimplementowane zostały dodatkowe punkty szybkiej podróży. Naprawiono także różne błędy oraz wprowadzono poprawki stabilności. Pełną listę zmian znajdziecie tutaj.

Assassin’s Creed Odyssey to jedenasta główna część serii popularnych sandboksów od Ubisoftu. Premiera gry miała miejsce 5 października 2018 roku. Okazała się ona sporym sukcesem komercyjnym. Gra jest systematycznie rozwijana. Pierwszy duży dodatek, Legacy of the First Blade (a dokładniej jego pierwszy odcinek), zadebiutuje na rynku 4 grudnia.

  1. Oficjalna strona internetowa gry
  2. Recenzja gry
  3. Kompendium wiedzy o grze
  4. Poradnik do gry