Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 listopada 2018, 13:53

autor: Adrian Werner

Devil May Cry 5 - zawartość i cena edycji kolekcjonerskiej

Wyciekła zawartość edycji kolekcjonerskiej gry Devil May Cry 5. Wydanie to zaoferuje m.in. album z grafikami, płócienny poster i model furgonetki.

Edycja kolekcjonerska zaoferuje sporo gadżetów. - Devil May Cry 5 - zawartość i cena edycji kolekcjonerskiej - wiadomość - 2018-11-30
Edycja kolekcjonerska zaoferuje sporo gadżetów.

Poznaliśmy zawartość edycji kolekcjonerskiej Devil May Cry 5, czyli najnowszej odsłony popularnego cyklu gier akcji firmy Capcom. Wydanie pojawiło się na chwilę w serwisie Amazon i szybko zostało usunięte, co sugeruje, że wydawca nie był jeszcze gotowy ujawnić tych informacji. Zarządzający sklepem nie byli jednak wystarczająco szybcy przy naprawieniu błędu i fani zdążyli zrobić screeny.

Edycja kolekcjonerska Devil May Cry 5 kosztować będzie 120 dolarów (ok. 453 zł) i zaoferuje:

  1. Pełną wersję gry.
  2. Specjalne pudło, stylizowane na skrzynię.
  3. Model furgonetki, którą podróżują bohaterowie.
  4. Album z artworkami i notatkami Nico, czyli jednej z postaci z gry.
  5. Przypinkę.
  6. Naklejkę na zderzak z japońskim napisem „Kocham Osakę”.
  7. Poster wydrukowany na płótnie.

Przypomnijmy, że Devil May Cry 5 zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Gra trafi na rynek 8 marca przyszłego roku, równocześnie na wszystkie trzy platformy sprzętowe.

Devil May Cry 5 zaoferuje trzech wojowników do wyboru. Wśród nich znajdą się Dante i Nero, czyli postacie doskonale znane fanom z poprzednich odsłon cyklu. Debiutantem będzie młody mężczyzna nazwany V, który ma walczyć za pomocą laski.

Warto na koniec wspomnieć, że DMC5 nie jest jedynym projektem, jakiego mogą wypatrywać fani marki. Dwa tygodnie temu producent Adi Shankar, znany z dostępnej w serwisie Netflix kreskówki Castlevania, ogłosił, że opracuje animowaną adaptację serii Devil May Cry.

  1. Oficjalna strona firmy Capcom