Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 czerwca 2018, 10:43

autor: Riddick

Assassin's Creed Odyssey z nową zawartością co tydzień

Dyrektor wykonawczy Ubisoftu ogłosił, że Assassin's Creed: Odyssey będzie rozwijane w modelu gry-usługi. Producent postawił sobie ambitne zadanie wypuszczania nowej zawartości co tydzień.

Jaka zawartość będzie pojawiała się w Odyssey nie wiemy, ale spodziewamy się mnóstwa nowego ekwipunku. - Assassin's Creed Odyssey z nową zawartością w każdym tygodniu - wiadomość - 2018-06-14
Jaka zawartość będzie pojawiała się w Odyssey nie wiemy, ale spodziewamy się mnóstwa nowego ekwipunku.

Wygląda na to, że Assassin’s Creed: Odyssey zaraz po premierze rozszerzy bibliotekę gier-usług Ubisoftu. W wywiadzie dla GamesIndustry.biz, dyrektor wykonawczy firmy, Alain Corre, wyjawił, że tytuł będzie otrzymywał nową zawartość co tydzień. Możemy się zatem spodziewać, że wzorem innych produkcji francuskiego koncernu, pojawiać się będzie zarówno zawartość płatna, jak i darmowa.

Decyzję o włączeniu tytułu do gier-usług Alain Corre tłumaczy tym, że tego typu produkty w portfolio Ubisoftu cieszą się największym zainteresowaniem graczy. Mają dzięki temu poczucie, że inwestują w grę, a nie płacą za jednorazowy produkt. Corre obiecuje również, że po przejściu na model gry-usługi gracze zawsze będą mieli coś nowego do odkrycia. W zasadzie zalążek tego rozwiązania mogliśmy już obserwować przy okazji rozwoju Assassin’s Creed: Origins, gdzie oprócz dwóch większych DLC, regularnie otrzymywaliśmy nowe pakiety wyposażenia, wierzchowce, wyzwania (usterki Animusa) czy kilka dodatkowych misji.

Dodawanie nowej zawartości w każdym tygodniu wydaje się ambitnym zadaniem, ale jeśli twórcy Odyssey odpowiednio wyważą zawartość płatną i darmową, to prawdopodobnie rozwiązanie takie spotka się z akceptacją i być może entuzjazmem graczy. Premiera gry odbędzie się 5 października tego roku.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.