Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 czerwca 2018, 09:59

autor: Adrian Werner

Hitman 2 - 15 minut gameplayu z E3 2018

W sieci pojawił się prawie piętnastominutowy zapis rozgrywki z dema Hitman 2 udostępnionego dziennikarzom na targach E3. Filmik ukazuje przebieg misji w Miami.

Agent 47 powróci w listopadzie. - Hitman 2 - 15 minut gameplaya z E3 2018 - wiadomość - 2018-06-14
Agent 47 powróci w listopadzie.
HITMAN 2 W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: IO Interactive
  2. Wydawca: Warner Bros. Interactive Entertainment
  3. Gatunek: skradanka
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 13 listopada 2018 r.

Jednym z najciekawszych projektów zapowiedzianych tuż przed E3 okazał się Hitman 2, czyli kolejna odsłona popularnego cyklu skradanek autorstwa studia IO Interactive. Do tej pory mieliśmy okazję obejrzeć zwiastun gry i kilka filmików ukazujących lokacje, ale brakowało czystego zapisu rozgrywki. Teraz wreszcie uległo to zmianie.

Serwis Gamespot opublikował prawie piętnastominutowy film z dema Hitman 2, udostępnionego przez autorów na targach E3. Ukazuje on przebieg jednej z misji, rozgrywającej się wokół toru wyścigowego w Miami. Zadaniem Agenta 47 jest wyeliminowanie Sierry Knox, czyli biorącej udział w zawodach córki prezesa firmy motoryzacyjnej.

Zapis rozgrywki jest obszerny i daje niezłe pojęcie o kierunku, w którym zmierza ten projekt. Mamy tutaj wszystko to, za co fani lubią tę serię. Mapa ma spore rozmiary i jest bardzo różnorodna, a misja oferuje dużą swobodę wyboru metod realizacji zadań.

Przypomnijmy, że Hitman 2 zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Gra ukaże się 13 listopada tego roku, równocześnie na wszystkie trzy platformy sprzętowe. Produkcja zaoferuje lokalizację kinową, czyli z polskimi napisami.

W przeciwieństwie do poprzedniej odsłony, gra nie zostanie wydana w modelu epizodycznym. Będzie jednak rozwijana po premierze za pomocą aktualizacji i płatnych DLC. Poza klasycznymi misjami dla pojedynczego gracza, Hitman 2 zaoferuje również tryb kooperacyjny w formie modułu Sniper Assassin, który już teraz mogą sprawdzić osoby z pre-orderami.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Wszystko o grze Hitman
  3. Recenzja gry Hitman
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Hitman 2

Hitman 2