Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 maja 2013, 11:49

autor: luckie

Assassin's Creed IV: Black Flag - niesamowita skala dewelopingu

Twórcy Assassin's Creed IV: Black Flag prezentują film, w którym opowiadają jak wygląda współpraca pomiędzy kilkoma studiami i setkami osób, skupionymi na wspólnym zadaniu. Film opatrzyliśmy polskimi napisami.

W najnowszym odcinku dziennika dewelopera z Assassin's Creed IV: Black Flag twórcy pokazali skalę przedsięwzięcia, jakim jest stworzenie kolejnej odsłony cyklu o zakapturzonych asasynach. Studiu Ubisoft Montreal pomaga siedem innych zespołów: w Singapurze, Sofii, Annecy, Kijowie, Quebecu, Bukareszcie i Montpellier. Oznacza to setki osób rozsianych po całym świecie, dosłownie bezustannie pracujących nad tytułem od 2011 roku.

Twórcy zadowoleni są ze świata, jaki udało im się wykreować do tej pory. Według zapowiedzi, Assassin's Creed IV będzie mógł poszczycić się 50 lokacjami i 3 miastami, a do tego nieprzebranym morzem, na które wyruszymy bez żadnych ekranów ładowania. Eksploracja to ważny element każdej odsłony serii, ale tym razem autorzy chcą uczynić ją jeszcze ciekawszą.

Czy liczba rąk dłubiących przy grze przełoży się na jej jakość? O tym przekonamy się 31 października, gdy Assassin's Creed IV: Black Flag trafi do naszego kraju w wersji na PC, Xboksa 360 i PlayStation 3. Ponadto planowane są edycje na WiiU, Xboksa One oraz PlayStation 4.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - wszystko o konsoli i jej grach

Centrum PlayStation 5

Wszystko o konsoli i jej grach

Zobacz Więcej
Assassin's Creed IV: Black Flag

Assassin's Creed IV: Black Flag