Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 maja 2013, 12:23

autor: Hed

Deadfall Adventures – beta multiplayer w drodze, pierwsze szczegóły trybów rozgrywki

Poznaliśmy szczegóły multiplayera z gry Deadfall Adventures, którą tworzy polskie studio The Farm 51. Deweloper szykuje między innymi tryb o zbieraniu skarbów i możliwość przemiany w mumię. Zabawa wieloosobowa zostanie przetestowana w becie, która wystartuje, gdy tylko będzie to możliwe.

Przemiana w mumię i polowanie na skarby – to tryb multiplayer z Deadfall Adventures. - Deadfall Adventures – beta multiplayer w drodze, pierwsze szczegóły trybów rozgrywki - wiadomość - 2013-05-31
Przemiana w mumię i polowanie na skarby – to tryb multiplayer z Deadfall Adventures.

Chcecie wcielić się w mumię? Albo pobiegać po świątyni w poszukiwaniu skarbów? Takie atrakcje będzie oferował tryb multiplayer z gry Deadfall Adventures, tworzonej przez polskie studio The Farm 51. Podczas wizyty w gliwickiej siedzibie dewelopera poznaliśmy pierwsze szczegóły tej formy zabawy, która uzupełni kampanię solową utrzymaną w klimatach Indiany Jonesa. Otrzymaliśmy też potwierdzenie, że w planach jest beta rozgrywki wieloosobowej.

Deadfall Adventures będzie zawierał kilka typowych trybów rozgrywki, czyli przede wszystkim deathmatch zwykły lub drużynowy. Zabawa będzie różniła się w nich od innych gier tym, że w eliminowaniu przeciwników wykorzystamy pułapki środowiskowe. Tempo podkręcą także nagrody za serie zabójstw. Pierwsza z nich pozwala zobaczyć pozycję wrogów przez ściany. Kolejne dają granatnik, zbroję i miniguna, a nawet możliwość przemiany w szybką i wytrzymałą mumię.

The Farm 51 ma w zanadrzu autorski tryb Treasure Hunt, w którym będziemy zbierać skarby wypadające z zabitych konkurentów. Ciekawostka polega tutaj na tym, że za dwie statuetki tego typu można aktywować specjalny modyfikator, zwany błogosławieństwem, przy jednym z ołtarzyków znajdujących się na mapie. Te bonusy mają różne działanie. Przykładowy dostarcza dodatkowego życia. Inny pozwala powrócić po śmierci bez konieczności czekania na klasyczne odrodzenie.

Powyższe atrakcje to nie wszystko, co będzie oferował Deadfall Adventures w trybie multiplayer. W planach jest Survival, czyli mecze, w których zmierzymy się z falami przeciwników. Jeszcze jedna forma zabawy z innymi ludźmi to Last Man Standing – w tym przypadku autorzy nie mówili o szczegółach. Być może poznamy je w momencie startu wspomnianej bety. Ma ona ruszyć, gdy tylko będzie to możliwe. Dokładnej daty nie znamy, ale chodzi o nadchodzące tygodnie.

Deadfall Adventures – beta multiplayer w drodze, pierwsze szczegóły trybów rozgrywki - ilustracja #3Deadfall Adventures to strzelanka pierwszoosobowa nawiązująca do klimatów rodem z Indiany Jonesa i podobnych opowieści. Wcielimy się w niej w poszukiwacza skarbów, który zostaje wynajęty, aby pomóc w odszukaniu pradawnego artefaktu. Podczas zabawy będziemy rozwiązywać łamigłówki, omijać pułapki oraz walczyć z przeciwnikami ludzkimi i paranormalnymi. Premiera wersji na PC oraz Xboksa 360 nastąpi 30 lipca. W planach jest też edycja na PlayStation 3. Więcej informacji na temat Deadfall Adventures znajdziecie w tekście, który powinien pojawić się w przyszłym tygodniu.

  1. Oficjalna strona gry Deadfall Adventures
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.