Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 października 2013, 17:47

autor: Aleksander "Olek" Kaczmarek

Assassin's Creed IV: Black Flag już do kupienia w Empikach

Gracze, którym pilno poznać kolejną część zmagań asasynów i templariuszy mogą już kupić konsolową wersję gry Assassin's Creed IV: Black Flag w wybranych salonach sieci Empik. Z jej uruchomieniem radzimy jednak jeszcze się wstrzymać.

Konsolowe wersje gry Assassin's Creed IV: Black Flag można już znaleźć na półkach wybranych empików. - Assassin's Creed IV: Black Flag już do kupienia w empikach - wiadomość - 2013-10-25
Konsolowe wersje gry Assassin's Creed IV: Black Flag można już znaleźć na półkach wybranych empików.

Oficjalnie gra Assassin's Creed IV: Black Flag trafi do sklepów na całym świecie w najbliższy wtorek (29 października). Okazuje się jednak, że w Polsce nową grę studia Ubisoft Montreal „przedpremierowo” można kupić w wybranych salonach sieci Empik.

Z informacji przekazanych przez Michała Okrutniaka z firmy Empik sp z o.o. wynika, że sprzedaż konsolowych wersji Assassin's Creed IV: Black Flag ruszy jutro w południe w największych miastach Polski. Co ciekawe, część salonów Empik już otrzymała egzemplarze gry, które natychmiast trafiły na sklepowe półki.

Niestety, pojawiły się sygnały, że instalacja i uruchomienie gry przed oficjalną premierą może nastręczać problemów, a nawet naraża graczy na otrzymanie bana. Nie jesteśmy w stanie w tej chwili potwierdzić tych doniesień, ale staramy się uzyskać informację od polskiego oddziału koncernu Ubisoftu.

Assassin's Creed IV: Black Flag już do kupienia w empikach - ilustracja #2Assassin's Creed IV: Black Flag jest szóstą odsłoną bestselerowego cyklu przygodowych gier akcji, za którego powstanie i rozwój odpowiada studio Ubisoft Monteral. Tym razem odwieczne zmagania pomiędzy asasynami i templariuszami toczą się głównie w realiach XVIII-wiecznych Karaibów.

  1. Oficjalna strona serii Assassin's Creed
  2. Graliśmy w Assassin's Creed IV! Black Flag chwyta wiatr w żagle
  3. Gry października 2013 - najciekawsze premiery i konkurs