Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 19 grudnia 2017, 10:06

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Assassin's Creed 4 Black Flag, World in Conflict i Watch Dogs za darmo

Firma Ubisoft postanowiła jeszcze raz rozdać kilka darmowych gier, które można było zdobyć w ostatnim czasie - mowa o Assassin's Creed IV: Black Flag, World in Conflict: Complete Edition i Watch Dogs.

Ekstra paczka gier od Ubisoftu – w sam raz na święta. - Assassin's Creed 4 Black Flag, World in Conflict i Watch Dogs za darmo - wiadomość - 2017-12-19
Ekstra paczka gier od Ubisoftu – w sam raz na święta.

W ostatnim czasie firma Ubisoft rozdawała za darmo PC-towe wersje gier Assassin's Creed IV: Black Flag i World in Conflict: Complete Edition. Jeżeli przegapiliście te promocje, to mamy dla Was dobrą wiadomość – do 23 grudnia do godziny 11:00 możecie nadrobić zaległości. Mało tego, wydawca dołożył do puli kolejną produkcję – przygodową grę akcji Watch Dogs, która również była swego czasu udostępniana za darmo. Poniżej znajdziecie linki do stron, na których zaopatrzycie się w rzeczone tytuły. Wymóg jest tylko jeden – aktywne konto Uplay. Jeżeli nie graliście w te projekty, to teraz będziecie mieli co robić w święta.

Korzystając z okazji przypominamy, że oprócz gier rozdawanych przez Ubisoft, za darmo możecie zdobyć egzemplarz polskiego horroru Layers of Fear – szczegóły znajdziecie w naszej wczorajszej wiadomości. Ponadto na Originie rozdawane jest Plants vs Zombies: Game of the Year. Jak widać wydawcy w ostatnim czasie mocno nas rozpieszczają – oby tak dalej!