Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 grudnia 2008, 15:03

autor: Ramsik

Art of War oficjalnie zapowiedziany

Firma Game Mechanic Studios, która do tej pory nie zasłynęła w świecie elektronicznej rozrywki niczym szczególnym poinformowała, że pracuje nad nową grą akcji. Jej tytuł to Art Of War i o dziwo raczej nie zapowiada się kolejny sztampowy shooter.

Firma Game Mechanic Studios, która do tej pory nie zasłynęła w świecie elektronicznej rozrywki niczym szczególnym, poinformowała, że pracuje nad nową grą akcji. Jej tytuł to Art Of War i o dziwo raczej nie zapowiada się kolejny sztampowy shooter.

Bohaterem gry jest jegomość zwący się Warren Canvas. Ów miły pan to obrzydliwie bogaty człowiek, będący jednocześnie zapalonym fanatykiem sztuki. Postanawia wybrać się w długą podróż, podczas której zwiedzi najsłynniejsze pola bitewne znane z historii. Twórcy nie podali jeszcze, jakie lokacje przyjdzie nam zaszczycić swoją obecnością, ale miło byłoby zawitać do wąwozu termopilskiego czy pod rodzimy Grunwald. W każdym razie miejscówki zostaną przetworzone w ekscytujący sposób, a przynajmniej tak możemy wyczytać na oficjalnej stronie Art Of War.

 

Art of War oficjalnie zapowiedziany - ilustracja #1

Co by to miało oznaczać niestety nie wiadomo – twórcy nie podali, czy weźmiemy udział w historycznych bitwach, będziemy ich obserwatorami, czy może zajmiemy się czynnościami godnymi archeologa.

Na chwilę obecną pozostaje więc tylko spojrzeć na jeden z dwóch bliźniaczo podobnych screenshotów, jakie pojawiły się na oficjalnej stronie Art Of War. Data premiery, wydawca oraz platformy docelowe nie są jeszcze znane.