Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 września 2013, 08:35

autor: Góral

Arma Tactics wkrótce ukaże się na PC

Znana z urządzeń mobilnych i konsoli Nvidia Shield gra Arma Tactics za kilkanaście dni trafi także na komputery PC. Produkcja dostępna jest już w przedsprzedaży w sklepie Steam.

Na początku roku informowaliśmy o nowej produkcji studia Bohemia Interactive - Arma Tactics. Gra ukazała się już na rynku i dostępna jest na platformach mobilnych (Android, iOS), a wkrótce trafi także na komputery PC.

Arma Tactics - premiera na komputerach PC nastąpi 1 października. - Arma Tactics wkrótce ukaże się na PC - wiadomość - 2013-09-18
Arma Tactics - premiera na komputerach PC nastąpi 1 października.

Arma Tactics to turowa gra strategiczna, będąca swego rodzaju spin-offem popularnej serii strzelanek. Gracz wciela się w dowódcę czteroosobowego oddziału sił specjalnych i rusza do walki z wrogiem. Produkcja oferuje kampanię fabularną, a także misje, w których cele generowane są losowo.

Tytuł można już kupić w ramach przedsprzedaży w sklepie Steam, w cenie 5,94 euro (około 25 zł). W zamian otrzymuje się natychmiastowy dostęp do bety i oczywiście pełną wersję po premierze. Debiut nastąpi 1 października 2013 roku. Karta produktu zdradza także wymagania sprzętowe, które, jak można się domyślić, nie należą do zbyt wygórowanych.

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core 2 Duo, dwurdzeniowy AMD XP lub lepszy;
  • Karta grafiki: obsługująca biblioteki DirectX 9.0c (z Shader Model 2.0);
  • Pamięć: 1 GB RAM;
  • System operacyjny: Microsoft Windows XP SP2 lub nowszy.
Arma Tactics - gra pierwotnie ukazała się na urządzeniach mobilnych. - Arma Tactics wkrótce ukaże się na PC - wiadomość - 2013-09-18
Arma Tactics - gra pierwotnie ukazała się na urządzeniach mobilnych.

Kilka dni temu na komputerach PC ukazała się gra Arma III. Tytuł zebrał mieszane opinie wśród recenzentów, uzyskując średnią ocen na serwisie Metacritic wynoszącą 74 punkty. U nas produkcję przetestował T_bone, który nie do końca przekonał się do najnowszej odsłony serii.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Arma Tactics

Arma Tactics