Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 czerwca 2015, 11:28

autor: Góral

Arma III - pojawiły sie pierwsze screeny i informacje na temat nowego dodatku

Studio Bohemia Interactive niechcący zdradziło pierwsze informacje dotyczące kolejnego dodatku do gry Arma III. Wprowadzi on do zabawy przede wszystkim nową lokację - archipelag Tanoa znajdujący się na Południowym Pacyfiku.

Arma III – Tanoa nową lokacją, która ukaże się w 2016 roku. - Arma III - pojawiły sie pierwsze screeny i informacje na temat nowego dodatku - wiadomość - 2015-06-13
Arma III – Tanoa nową lokacją, która ukaże się w 2016 roku.

Czeskie studio Bohemia Interactive przez przypadek opublikowało informacje, materiał wideo (niestety został już usunięty) oraz screeny z Tanoa – nowej lokacji tworzonej z myślą o grze Arma III. Będzie to archipelag znajdujący się na Południowym Pacyfiku, z terenami lądowymi liczącymi ponad 100 kilometrów kwadratowych. Wraz z wielką mapą pojawią się także kolejne pojazdy, bronie, postacie, wyposażenie i nie tylko. Wszystko to ukaże się w ramach rozszerzenia w pierwszej połowie 2016 roku, więc fani strzelanki studia Bohemia Interactive muszą jeszcze poczekać na nową zawartość, ale poniższe screeny sugerują, ze chyba będzie warto.

Arma III - Tanoa zaoferuje wiele zróżnicowanych miejsc. - Arma III - pojawiły sie pierwsze screeny i informacje na temat nowego dodatku - wiadomość - 2015-06-13
Arma III - Tanoa zaoferuje wiele zróżnicowanych miejsc.

Arma III zadebiutowała na komputerach PC we wrześniu 2013 roku. Po kilku tygodniach twórcy udostępnili pierwszą część kampanii, w styczniu 2014 roku pojawił się jej drugi fragment, a trzeci kawałek single playera zadebiutował w marcu 2014 roku. Produkcja przypadła do gustu miłośnikom realistycznych strzelanek i sprzedała się w ponad milionie egzemplarzy.

W grze trafiamy na jedną z wysp znajdujących się na Morzu Śródziemnym, gdzie skrywany jest sekret militarny, mogący odwrócić losy wojny. Gracze przejmują kontrolę nad żołnierzem jednostki specjalnej NATO, której zadaniem jest odkrycie tajemnicy.

Arma III - pojawiły sie pierwsze screeny i informacje na temat nowego dodatku - ilustracja #3

Studio Bohemia Interactive zostało założone w 1999 roku. Firma znana jest przede wszystkim z serii Operation Flashpoint i ArmA. W ostatnim czasie deweloper znajdował się na ustach wielu graczy za sprawą DayZ – produkcji tworzonej na podstawie słynnej modyfikacji. Tytuł zadebiutował w grudniu 2013 roku w ramach Steam Early Access i rozwijany jest po dziś dzień.

Arma III - pojawiły sie pierwsze screeny i informacje na temat nowego dodatku - ilustracja #4
Arma III - pojawiły sie pierwsze screeny i informacje na temat nowego dodatku - ilustracja #5