Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 stycznia 2021, 14:50

autor: AlexB

Apex Legends - Fuse nową postacią

2 lutego wystartuje ósmy sezon rywalizacji w Apex Legends, noszący nazwę Zniszczenie (ang. Mayhem). W jego ramach do tytułu trafi między innymi nowa postać – miłośnik ładunków wybuchowych znany jako Fuse.

W SKRÓCIE
  1. W ósmym sezonie rywalizacji do Apex Legends dołączy postać o imieniu Fuse.
  2. Będzie to specjalista od wybuchów, najprawdopodobniej potrafiący między innymi wyrzucać granaty prosto ze swojej mechanicznej ręki.
  3. Ponadto w ramach ósmego sezonu ma pojawić się nowa broń, zmiany w mapie Królewski Kanion itp.

4 lutego będziemy obchodzili drugą rocznicę brawurowego wejścia Apex Legends na rynek. Na dwa dni przed tym wydarzeniem wystartuje ósmy sezon rywalizacji w tej wciąż cieszącej się sporą popularności sieciowej strzelance opartej o tryb battle royale od studia Respawn Entertainment. Został on ochrzczony nazwą Zniszczenie (w oryginale Mayhem) i nie powinno w nim zabraknąć wielu atrakcji. Wśród nich możemy wymienić kolejną postać, która została wczoraj zaprezentowana za pomocą krótkiego materiału filmowego umieszczonego na oficjalnym kanale Apex Legends w serwisie YouTube. Oto on:

Nowa postać, która pojawi się w Apex Legends wraz ze startem ósmego sezonu rywalizacji, nosi imię Fuse. Jest on określany jako dość narwany osobnik, uwielbiający różnego rodzaju materiały wybuchowe. Według osób zajmujących się odnajdywaniem informacji w zasobach gier, jego umiejętnością taktyczną będzie Airburst Grenade, która umożliwi bohaterowi wystrzelenie granatu z jego mechanicznego ramienia. Z kolei jego najpotężniejszy, „ostateczny ruch” został nazwany The Motherlode i pozwoli na użycie działka znajdującego się na plecach Fuse'a, strzelającego pociskami podpalającymi. Tajemnicą pozostaje talent pasywny (via Polygon).

Ponadto w ramach ósmego sezonu w Apex Legends pojawi się kolejna broń - karabin 30-30 Repeater. Możemy się także spodziewać zmian w podstawowej mapie gry, czyli Królewskim Kanionie, nowej przepustki bitewnej itp. Więcej szczegółów znajdziecie w tym miejscu.

Apex Legends - Fuse nową postacią - ilustracja #1
Czy Fuse przypadnie do gustu graczom Apex Legends?

Przypominamy, że Apex Legends jest dostępne za darmo na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xboksie One oraz Xboksie Series X/S. Na wszystkich tych platformach tytuł posiada polską wersję językową. Warto zaznaczyć, że produkcja studia Respawn Entertainment zmierza także na Switcha. Ma ona się pojawić na konsoli firmy Nintendo w tym roku.

  1. Oficjalna strona gry Apex Legends
  2. Apex Legends - poradnik do gry