Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 23 grudnia 2019, 17:40

autor: qjin

Ape Out za darmo w Epic Games Store

Ape Out jest kolejną darmową grą w ramach świątecznego rozdawnictwa w Epic Games Store. Oferta ważna jest tylko przez dobę, więc trzeba się spieszyć.

Ape Out jest piątą „darmówką” z okazji świątecznej wyprzedaży Epic Games Store. - Ape Out za darmo w Epic Games Store - wiadomość - 2019-12-23
Ape Out jest piątą „darmówką” z okazji świątecznej wyprzedaży Epic Games Store.

Epic Games Store z okazji świątecznej wyprzedaży rozdaje przez 12 dni darmowe gry. Kolejną jest Ape Out, niezależna produkcja z gatunku beat’em up. Aby przypisać tytuł do swojego konta trzeba wejść do karty produktu i nacisnąć przycisk „odbierz”, a następnie potwierdzić zamówienie. Oferta obowiązuje do jutra do godziny 17:00 czasu polskiego.

Ape Out jest stosunkowo nową produkcją, wydaną 28 lutego bieżącego roku na komputerach osobistych i Nintendo Switch. Zebrała ona całkiem wysokie noty w recenzjach branżowych – ich średnia wynosi 83% w serwisie Metacritic (wersja PC). Jest to brutalny beat up z akcją ukazaną z góry, czym przywodzi na myśl między innymi popularne Hotline Miami.

Za nami już pięć, włącznie z dzisiejszą, darmowych gier (pozostałe to: Into the Breach, TowerFall: Ascension, SUPERHOT i Little Inferno) od Epic Games Store z okazji świątecznej wyprzedaży, więc do końca promocji pozostał jeszcze tydzień. Jutro o 17:00 zostanie udostępniony kolejny, jeszcze nieujawniony tytuł. Według spekulacji ma nim być gra od studia Matt Makes Games, a góra widoczna na obrazku zapowiadającym następną „darmówkę” wskazuje na Celeste, gdyż jest identyczna jak logo tej produkcji.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Ape Out

Ape Out