Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 3 marca 2020, 09:37

autor: Froozyy

Antonio Banderas zagra w Uncharted; film ma nowego reżysera

Dzięki serwisowi Variety dowiedzieliśmy się, że do obsady filmu Uncharted dołączył m.in. Antonio Banderas. Produkcja ma także kolejnego (już siódmego) reżysera. Został nim Ruben Fleischer, który pracował m.in. przy Venomie.

Uncharted ma trafić do kin dopiero w przyszłym roku. - Antonio Banderas zagra w Uncharted; film ma nowego reżysera - wiadomość - 2020-03-03
Uncharted ma trafić do kin dopiero w przyszłym roku.

Zdjęcia do filmu Uncharted mają ruszyć w przeciągu najbliższych tygodni, a do produkcji zatrudniono właśnie kolejnego (już siódmego) reżysera. Jak podaje serwis Variety, został nim - zgodnie z ostatnimi doniesieniami - Ruben Fleischer (odpowiedzialny m.in. za Venoma). Dowiedzieliśmy się również, że do obsady aktorskiej dołączyli: Antonio Banderas (znany z serii filmów o Zorro czy też Desperado), Sophia Ali (Chirurdzy) oraz Tati Gabrielle (Chilling Adventures of Sabrina). Na razie nie wiadomo, jakie role przypadną nowym aktorom. Przypomnijmy, że planowana data premiery filmu to 5 marca 2021 roku.

Anotnio Banderas. - Antonio Banderas zagra w Uncharted; film ma nowego reżysera - wiadomość - 2020-03-03
Anotnio Banderas.
Sophia Ali.
Sophia Ali.
Tati Gabrielle. - Antonio Banderas zagra w Uncharted; film ma nowego reżysera - wiadomość - 2020-03-03
Tati Gabrielle.

W roli młodego Nathana Drake’a zobaczymy Toma Hollanda (Spider-Man: Daleko od domu). Obok niego, jako Victor Sullivan, pojawi się Mark Wahlberg (Ted, Transformers: Ostatni Rycerz). Aktor w niedawnym wywiadzie udzielonym Stevenowi Weintraubowi (podajemy za serwisem Joblo) stwierdził, że scenariusz Uncharted przypomina mu takie filmy jak Indiana Jones czy też Afera Thomasa Crowna. Za najnowszą wersję fabuły odpowiedzialni są Art Marcum oraz Matt Holloway.

Zdjęcia zaczynają się za około dwa tygodnie. To ekscytujące, ponieważ - nie zdradzając zbyt wiele - jest to historia o początkach tych bohaterów. Ich geneza, Nathan stający się Nathanem, jego spotkanie z Sullym, próba zrozumienia się i stania się partnerami. To będzie bardzo fajne. Czytając scenariusz, czułem się, jakbym czytał Indiana Jonesa czy też Aferę Thomasa Crowna. Ma to te wspaniałe elementy przygodowych produkcji o rabunkach, w których jak dotąd nie brałem udziału. - stwierdził Mark Wahlberg.