Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 19 lutego 2020, 18:30

Film Uncharted jeszcze nie ma nowego reżysera, ale wkrótce ruszą zdjęcia

Tom Holland, który wcieli się w Nathana Drake’a, ujawnił w najnowszym wywiadzie, że zdjęcia do filmu Uncharted mają ruszyć w ciągu kilku tygodni. Ale po licznych rezygnacjach produkcja wciąż nie ma nowego, siódmego już reżysera.

Film Uncharted ma, podobnie jak Nathan Drake w grach, cały czas pod górkę. - Film Uncharted jeszcze nie ma nowego reżysera, ale wkrótce ruszą zdjęcia - wiadomość - 2020-02-19
Film Uncharted ma, podobnie jak Nathan Drake w grach, cały czas pod górkę.
Film Uncharted w skrócie:
  • Tom Holland jako młody Nathan Drake i Mark Wahlberg jako Sully
  • Brak reżysera (sześć rezygnacji)
  • Sporo inspiracji z Uncharted 4: A Thief’s End
  • Zdjęcia mają ruszyć jeszcze na początku 2020 roku
  • Premiera filmu: 5 marca 2021 roku

Wygląda na to, że wytwórnia Sony Pictures jest gotowa, by rozpocząć zdjęcia do wielce oczekiwanego przez graczy filmu Uncharted. Jak ujawnił Tom Holland, odtwórca głównej roli, w wywiadzie dla serwisu IGN, te mają rozpocząć się w ciągu czterech najbliższych tygodni. Nie byłoby nic w tym dziwnego, gdyby nie fakt, że do produkcji wciąż nie zatrudniono nowego, siódmego (!) reżysera, który miałby zastąpić Travisa Scotta (Bumblebee). Sytuacja niespecjalne dziwi, biorąc pod uwagę, jakie piekło przechodzi od samego początku ten film, ale mamy nadzieję, że zapowiedź zdjęć przez Toma Hollanda to pozytywny sygnał, tym bardziej że z aktorami uzgodniono wszelkie terminarze, więc kolejne opóźnienia są mało prawdopodobne.

W przeszłości z projektem wiązano między innymi Davida O. Rusella, Setha Gordona czy Shawna Levy’ego, ale każdy z nich ostatecznie z niego rezygnował. W kuluarach mówi się, że następcą Travisa Scotta miałby być Ruben Fleischer, reżyser niezbyt dobrze przyjętego przez krytyków filmu Venom. Ma to sens, ponieważ oba projekty podlegają wytwórni Sony Pictures. Przypominamy, że w ekranizacji gier z serii Uncharted, oprócz Toma Hollanda jako młodego Nathana Drake’a, zobaczymy także Mark Wahlberga jako Victora Sullivana. W zamieszczonym powyżej wywiadzie dla serwisu IGN, odtwórca głównej roli przyznał, że film ma czerpać sporo inspiracji z Uncharted 4: A Thief’s End.

Na razie poznaliśmy jedynie nazwiska aktorów wcielających się w Nathana Drake’a i Sully’ego. - Film Uncharted jeszcze nie ma nowego reżysera, ale wkrótce ruszą zdjęcia - wiadomość - 2020-02-19
Na razie poznaliśmy jedynie nazwiska aktorów wcielających się w Nathana Drake’a i Sully’ego.

Premiera ekranizacji Uncharted została w ubiegłym miesiącu opóźniona o kilka miesięcy i ostatecznie film ma trafić do kin 5 marca 2021 roku, zamiast 18 grudnia 2020 roku, jak wcześniej planowano. Pozostaje wierzyć, że po licznych opóźnieniach wreszcie zobaczymy finalny efekt prac nad kinową wersją przygód Nathana Drake’a.