Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 18 października 2019, 12:43

autor: Aquma

Ant-Man 3 w produkcji? Na to wskazują plotki

Autorzy podcastu Murphy’s Law sugerują, że Marvel planuje stworzyć trzecią część serii filmowej Ant-Man. Zdjęcia do filmu mają rozpocząć się w 2021 roku.

Będzie trzecia część Ant-Mana? - Ant-Man 3 w produkcji? Na to wskazują plotki - wiadomość - 2019-10-18
Będzie trzecia część Ant-Mana?

Wygląda na to, że Marvel planuje stworzyć trzecią część serii filmowej Ant-Man. Film miałby zostać wyprodukowany pod szyldem Pym Particles Productions III LLC (podobnie jak poprzednie odsłony, przy czym rzymska cyfra na końcu oczywiście zmienia się z każdą kolejną produkcją), a zdjęcia mają ruszyć w 2021 roku. Informacja została opublikowana na Twitterze przez autorów podcastu Murphy’s Law.

Plotka na razie nie została potwierdzona przez przedstawicieli Domu Pomysłów, dlatego sugerujemy zastosowanie zasady ograniczonego zaufania. Warto jednak pamiętać, że temat kontynuacji Ant-Mana niedawno pojawił się w rozmowie, którą dziennik New York Times przeprowadził z szefem Marvel Studios, Kevinem Feige’em, w czasie pracy nad artykułem o Paulu Ruddzie (aktorze, który wciela się w Scotta Langa / Ant-Mana). Wypowiedź na ten temat była dość zagadkowa, ale z pewnością nie można jej uznać za wykluczenie kontynuacji.

Figury szachowe zostały ułożone bardzo celowo po Końcu gry. Tych, którzy są poza szachownicą już nie ma, a ci, którzy nadal na niej pozostają... nigdy nie wiadomo - powiedział Kevin Feige.

Przypominamy, że druga część Ant-Mana - Ant-Man i Osa - pojawiła się w polskich kinach w lipcu 2018 roku. Ostatnim filmem, w którym mieliśmy okazję zobaczyć postać Scotta Langa w wykonaniu Paula Rudda było Avengers: Koniec gry.

  1. Marvel Cinematic Universe - strona oficjalna