Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 maja 2013, 14:30

autor: Olek

Anomaly 2 – premiera gry w dystrybucji elektronicznej

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, dzisiaj (15 maja) w ręce graczy trafiła gra Anomaly 2. Wyczekiwana kontynuacja przeboju studia 11 bit na razie oferowana jest jedynie w dystrybucji cyfrowej. Firma Cenega Poland poinformowała jednak, że przygotowane specjalnie z myślą o polskim rynku tradycyjne, pudełkowe wydanie trafi na sklepowe półki w najbliższy piątek (17 maja).

Wydaje się, że gra Anomaly 2 jest na dobrej drodze, by powtórzyć sukces wydanej w 2011 roku pierwszej części. - Anomaly 2 – premiera gry w dystrybucji elektronicznej - wiadomość - 2013-05-15
Wydaje się, że gra Anomaly 2 jest na dobrej drodze, by powtórzyć sukces wydanej w 2011 roku pierwszej części.

Data premiery Anomaly 2 ujawniona została pod koniec kwietnia. Tym przyjemniej więc poinformować, że deweloperom z 11 bit studios udało się dotrzymać terminu i dziś gra jest już dostępna w sklepach dystrybucji cyfrowej. Na polskim rynku sugerowana cena detaliczna tytułu wynosi 54,99 zł, co dotyczy zarówno edycji elektronicznej, jak i pudełkowej (Anomaly 2 – Edycja Specjalna do nabycia od 17 maja), przy czym ta ostatnia wzbogacona została o ścieżkę dźwiękową z gry.

Trzeba przyznać, że twórcom udało się rozbudzić apetyty. Po znakomitej pierwszej części - Anomaly: Warzone Earth i szumnych zapowiedziach innowacyjnych zmian w sequelu, oczekiwania były spore. Zdaniem naszego recenzenta, ekipa 11 Bit Studios nie obniżyła poprzeczki, choć też nie uniknęła kilku błędów. Ocena 8.0 (w 10-stopniowej skali) sugeruje, że polski „tower-offense” to tytuł zdecydowanie wybijający się ponad przeciętną.

Korzystając ze sposobności, Waszej uwadze polecamy przygotowany przez Heda materiał wideo, w którym zobaczycie fragmenty rozgrywki trybu wieloosobowego, a przy okazji dowiecie się, jakie pierwotne instynkty gra Anomaly 2 wyzwoliła u spokojnego zazwyczaj FSM-a.

  1. Recenzja gry Anomaly 2 - kontynuacji Warzone Earth
  2. Oficjalna strona internetowa gry Anomaly 2
  3. Oficjalna strona internetowa studia 11 bit
  4. Anomaly 2 (wydanie pudełkowe) w Sklepie Gry-Online