Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 18 marca 2019, 12:19

autor: Adrian Werner

Anno 1800 w kolekcjonerskiej Edycji Pionierskiej do kupienia za 279 zł

Pojawiła się tańsza oferta Edycji Pionierskiej Anno 1800, czyli specjalnego wydania gry, które zawierać będzie m.in. ścieżkę dźwiękową, metalowe pudełko, album z grafikami oraz kilka dodatków cyfrowych.

Gra ukaże się w przyszłym tygodniu. - Anno 1800 w kolekcjonerskiej Edycji Pionierskiej do kupienia za 279 zł - wiadomość - 2019-03-18
Gra ukaże się w przyszłym tygodniu.

Mamy dobre wieści dla osób ostrzących sobie zęby na Edycję Pionierską Anno 1800, czyli specjalne wydanie kolejnej odsłony popularnego cyklu strategii ekonomicznych firmy Ubisoft. W sklepie Media Markt można je obecnie nabyć w przedsprzedaży za 279 złotych, a w cenę wliczona jest darmowa dostawa. Gracze, którzy zdecydują się na zakup, otrzymają:

 1. pełną wersję gry,
 2. pudełko wykonane w stylu wiktoriańskim,
 3. steelbook,
 4. trzy litografie o rozmiarach 27x21 cm,
 5. płytę CD z wybranymi utworami ze ścieżki dźwiękowej,
 6. zapieczętowany list,
 7. liczący 120 stron album z grafikami,
 8. cyfrowy Pakiet imperialny obejmujący posąg, pociąg i statek,
 9. dodatkowe cyfrowe logo,
 10. kod pozwalający na odblokowanie dodatku DLC The Anarchist, którego premiera nastąpi wiosną tego roku.

Przypomnijmy, że Anno 1800 zmierza wyłącznie na pecety. Premiera początkowo planowana była na 26 lutego tego roku, ale ostatecznie została przełożona na 16 kwietnia, gdyż autorzy potrzebowali więcej czasu na dopracowanie gry. Decyzja ta najpewniej była słuszna, gdyż poprzednia odsłona serii, czyli Anno 2205, zebrała gorsze recenzje niż wcześniejsze części cyklu właśnie z powodu kiepskiego poziomu technicznego.

Opóźnienie premiery pozwoli również autorom zaimplementować sugestie graczy zebrane podczas zamkniętej bety, która odbyła się w dniach 31 stycznia – 4 lutego. Przed debiutem rynkowym otrzymamy jeszcze jedną okazję do przetestowania gry za darmo, gdyż 12 kwietnia ruszy otwarta beta.

Anno 1800 zapowiada się na jedną z najciekawszych i najładniejszych strategii tego roku. Udostępnione niedawno porównanie ustawień niskich, wysokich oraz ultra wysokich pokazuje jednocześnie, że gra będzie prezentować się dobrze nawet na najniższych detalach.

 1. Oficjalna strona gry
 2. Najprzyjemniejsza strategia 2019 roku? Graliśmy w Anno 1800