Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 lutego 2019, 18:46

autor: "Vergil"

Anno 1800 doczeka się otwartych beta-testów tuż przed premierą

Firmy Ubisoft oraz Blue Byte poinformowały, że gra Anno 1800 doczeka się otwartych beta-testów raptem kilka dni przed premierą. Osoby, które zastanawiają się nad zakupem, będą więc mogły ją sprawdzić bez konieczności sięgania do portfela.

Niedawno informowaliśmy Was o tym, że gra Anno 1800 nie trafi do sprzedaży 26 lutego, lecz 16 kwietnia. Okazuje się, że chętni będą mogli sprawdzić ten tytuł nieco wcześniej. Ekipa Blue Byte ujawniła bowiem, że w dniach 12-14 kwietnia odbędą się jego otwarte beta-testy. Jak można przeczytać w oficjalnym komunikacie, chętni na dołączenie do zabawy nie będą musieli przechodzić żmudnego procesu rejestracji, ani „trzymać kciuków, by zdobyć klucz dostępu” – wystarczy, że pobiorą klienta bety na dysk komputera.

Warto zauważyć, że owe „testy” rozpoczną się na tyle krótko przed premierą omawianej produkcji, iż twórcy raczej nie zdążą wprowadzić jakichkolwiek zmian opartych na sugestiach graczy. Ową wersję będzie można więc potraktować jak swoiste demo.

Inaczej mają się sprawy z informacjami zebranymi podczas zamkniętych beta-testów, które wystartowały 31 stycznia, a dobiegły końca 4 lutego. Autorzy zamierzają bowiem udoskonalić swoje dzieło, zarówno pochylając się nad kwestiami związanymi z wydajnością oraz problemami pokroju desynchronizacji graczy w trybie multiplayer, jak i biorąc pod lupę balans rozgrywki.

W kwietniowych beta-testach gry Anno 1800 będą mogli wziąć udział wszyscy chętni. - Anno 1800 doczeka się otwartych beta-testów tuż przed premierą - wiadomość - 2019-02-05
W kwietniowych beta-testach gry Anno 1800 będą mogli wziąć udział wszyscy chętni.

Anno 1800 zmierza na komputery osobiste, a nad Wisłą doczeka się kinowej lokalizacji. Korzystając z okazji, zachęcamy do zapoznania się z naszą zapowiedzią gry; zdaniem ElMundo możemy mieć do czynienia z najprzyjemniejszą strategią bieżącego roku (oczywiście pod warunkiem, że autorom uda się uporać z szeregiem trapiących ją problemów, aczkolwiek mają na to całkiem sporo czasu).

  1. Oficjalna strona internetowa gry Anno 1800
  2. Najprzyjemniejsza strategia 2019 roku? Graliśmy w Anno 1800
  3. Anno 1800 – poradnik do gry