Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 października 2020, 12:09

autor: Froozyy

Among Us dla 100 graczy to zły pomysł, filmik pokazuje dlaczego

Youtuber The Pixel Kingdom przygotował ciekawą animację, na której przedstawił, jak wyglądałaby rozgrywka 100 graczy w Among Us.

Among Us dla 100 graczy to zły pomysł, filmik pokazuje dlaczego - ilustracja #1
Jakich nowości potrzebuje Among Us?

Wydane w 2018 roku Among Us przeżywa prawdziwy renesans. Przystępna cena, ciekawa forma rozgrywki oraz oczywiście niemała pomoc największych streamerów, dzięki którym produkcja zyskała rozgłos, sprawiły, że tytuł studia Innersloth pobił w ostatnich miesiącach kilka rekordów. Tak ogromne zainteresowanie wywiera na twórcach sporo presji - aby utrzymać je na dłużej, potrzebne będzie regularne wprowadzanie nowości. Niedawno dowiedzieliśmy się, że deweloperzy nie stworzą kontynuacji swojego hitu, ale skupią się na rozwoju oryginału. Gracze zaczęli więc sami zastanawiać się, w jaki sposób można rozbudować rozgrywkę w Among Us.

Youtuber The Pixel Kingdom postanowił przedstawić swoim odbiorcom, jak mogłaby wyglądać gra w Among Us w 100 osób. Przygotował w tym celu specjalną animację, która ukazuje problemy, z jakimi samotny sabotażysta musiałby mierzyć się w takiej sytuacji oraz dość proste rozwiązanie zaistniałego problemu (oczywiście całość należy traktować z przymrużeniem oka).

Powyższy filmik ma charakter czysto humorystyczny, ale sam pomysł wydaje się całkiem ciekawy. Jeśli jednak twórcy chcieliby pokusić się o taki format, to na pewno musieliby zastanowić się nad stworzeniem znacznie obszerniejszej mapy, aczkolwiek nadal nie rozwiązałoby to m.in. problemu z komunikacją. Można jednak założyć, że deweloperzy będą chcieli w przyszłości zaskoczyć graczy jakimś interesującym motywem. A może to Wy macie ciekawy pomysł na rozbudowę zabawy w Among Us?

Warto również napomknąć o ciekawych statystykach przedstawionych przez jednego z użytkowników forum Reddit. Na poniższej grafice zostało ukazane prawdopodobieństwo spotkania gracza o danym kolorze. Warto jednak zaznaczyć, że owe dane pochodzą tylko z obserwacji autora i nie są niczym oficjalnym, aczkolwiek możecie je porównać z własnymi doświadczeniami – czy takie barwy faktycznie widzicie najczęściej?

 - Among Us dla 100 graczy to zły pomysł, filmik pokazuje dlaczego - wiadomość - 2020-10-02
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Among Us

Among Us