Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 października 2010, 09:08

Amerykańska premiera The Force Unleashed II. Wygraj cz.1 w konkursie na GRYOnline.pl

Pierwsza część Star Wars: The Force Unleashed była najlepiej sprzedającą się grą spośród tytułów opartych na licencji Gwiezdnych Wojen. Nie będzie zatem przesadą stwierdzenie, że kontynuacji wypatrywały miliony fanów. Dla graczy amerykańskich oczekiwanie dobiegło dzisiaj końca.

Pierwsza część Star Wars: The Force Unleashed była najlepiej sprzedającą się grą spośród tytułów opartych na licencji Gwiezdnych Wojen. Nie będzie zatem przesadą stwierdzenie, że kontynuacji wypatrywały miliony fanów. Dla graczy amerykańskich oczekiwanie dobiegło dzisiaj końca.

Amerykańska premiera The Force Unleashed II. Wygraj cz.1 w konkursie na GRYOnline.pl - ilustracja #1

Twórcy obiecywali, że premiera nastąpi 26 października i słowa dotrzymali. Pudełka z grą wylądowały już na półkach amerykańskich sklepów, natomiast my i cała reszta Europy tradycyjnie musimy poczekać do piątku. Przypomnijmy, że dystrybutorem Star Wars: The Force Unleashed II w naszym kraju jest firma Licomp Empik Multimedia. Warto tu dodać, że wersja pecetowa wyposażona zostanie w polskie napisy. Sugerowana cena detaliczna gry to 119,99 złotych w przypadku edycji PC. Natomiast posiadacze Xboksa 360 i PlayStation 3 muszą się liczyć z wydatkiem rzędu 239,99 złotych.

Z okazji zbliżającej się wielkimi krokami polskiej premiery gry nasza redakcja zorganizowała dla Was mały konkurs, w którym do wygrania jest pierwsza odsłona tego cyklu (wersja Ultimate Sith Edition) na PlayStation 3. Zwycięży osoba, która prawidłowo wytypuje ocenę, jaką wystawimy recenzując Star Wars: The Force Unleashed II. W przypadku, gdy poprawna odpowiedź nie padnie, nagroda powędruje do pierwszej osoby, która poda najbardziej zbliżoną notę. Odpowiedzi na konkurs należy udzielać na naszym profilu Facebookowym - oprócz liczby, koniecznie trzeba podać ksywę używaną na serwisie GRYOnline.pl. Na typy czekamy do piątku, do 9 rano.

Amerykańska premiera The Force Unleashed II. Wygraj cz.1 w konkursie na GRYOnline.pl - ilustracja #2

Przypomnijmy, że gracze konsolowi już od dwóch tygodni mogą się bawić demem gry. Znalazł się w nim jeden z początkowych poziomów kampanii, rozgrywający się na powierzchni deszczowej planety Kamino. Możliwość wypróbowania gry przed premierą nie jest niestety dostępna dla posiadaczy pecetów. Tym bardziej warto więc zapoznać się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi, by upewnić się czy wasz komputer podoła zadaniu udźwignięcia drugiej części.

Star Wars: The Force Unleashed II kontynuuje fabułę pierwszej odsłony. Ponownie wcielimy się w postać Starkillera , czyli wyjątkowo potężnego ucznia Dartha Vadera. Akcja całej serii osadzona jest pomiędzy III i IV epizodem filmowej sagi. Poprzednia część zaskarbiła sobie sympatię graczy doskonałym scenariuszem i ogromem możliwości ofensywnego wykorzystywania Mocy. Autorzy obiecują, że „dwójka” pod każdym względem przebije swoją poprzedniczkę. Czy tak się stanie, przekonamy się już w piątek.