Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 21 czerwca 2021, 14:00

autor: Karol Laska

Reżyser Aquamana 2 ciepło przywitał Amber Heard na planie filmu

Twórcy Aquamana 2 lada moment rozpoczną zdjęcia do filmu. Przywitali oni oficjalnie na planie jedną z gwiazd dzieła, Amber Heard, która powróci do roli Mery.

Prace nad filmem Aquaman 2 trwają, a na planie zdjęciowym pojawiła się jedna z głównych gwiazd dzieła, Amber Heard. Nie byłaby ta może żadna warta uwagi wiadomość, gdyby nie fakt, że ostatnie miesiące w życiu aktorki było bardzo burzliwe i jej występ stał w paru chwilach pod znakiem zapytania. Ostatecznie sytuacja artystki się ustabilizowała, co potwierdza opublikowany przez nią post na Instagramie. Przedstawia on zdjęcie z krótkim listem powitalnym od reżysera filmu, Jamesa Wana, o treści:

Amber, witaj ponownie na Atlantydzie. Z pozdrowieniami, James i Rob

Na podstawie tej notki można jasno stwierdzić, że Heard jest mile widziana na planie, a ekipa nie czuje do niej żadnego dystansu, pomimo prywatnych brudów, które wyszły na światło dzienne. Przypominamy bowiem, że aktorka została oskarżona o przemoc domową względem swojego byłego partnera, Johnny’ego Deppa. Okazało się jednak, że i temu postawione zostały podobne zarzuty.

Sprawa zakończyła się w sposób do dziś uważany przez internautów za niesprawiedliwy. Deppa wyrzucono z obsady Fantastycznych zwierząt 3, jak i wykluczono jego potencjalny występ w następnych Piratach z Karaibów, a Heard się upiekło i nadal może brać udział w swoich aktualnych projektach filmowych.

Opinii publicznej na tyle nie spodobał się ten obrót spraw, że powstała petycja o wyrzucenie Amber Heard z Aquamana 2 w geście solidarności z Johnnym Deppem. Ta zdołała zebrać nawet sześciocyfrową liczbę głosów, ale ostatecznie nie miała żadnego wpływu na decyzję Warner Bros. Aktorka wystąpi więc we wspomnianym filmie DC i jest to już niemalże potwierdzone.

  1. Internauci nie chcą Amber Heard w Aquamanie 2. Napisali nawet petycję
  2. Fantastyczne zwierzęta 3 bez Deppa, ale z nową datą premiery