Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 21 czerwca 2021, 13:40

Bruce Wayne i Supergirl na zdjęciach z planu The Flash

W sieci pojawiły się nieoficjalne zdjęcia z planu filmu The Flash w reżyserii Andy'ego Muschiettiego. Możemy na nich zobaczyć Ezrę Millera, który wcieli się w tytułowego superbohatera z uniwersum DC, Sashę Calle w kostiumie Supergirl oraz Michaela Keatona jako Bruce'a Wayne'a.

Prace na planie The Flash, czyli kolejnej produkcji należącej do kinowego uniwersum DC, trwają w najlepsze od końcówki kwietnia tego roku. W ostatnich tygodniach reżyser tego tytułu, Andy Muschietti (To i To: Rozdział 2), podzielił się kilkoma interesującymi zdjęciami i grafikami związanymi z nadchodzącym superbohaterskim widowiskiem. Mowa tu o krzesłach przypisanych do Bruce'a Wayne'a i Barry'ego (Allena, czyli głównego bohatera), a także fragmentach kostiumów Supergirl, Flasha oraz Batmana (uwagę fanów zwróciło poplamione krwią, klasyczne logo Człowieka Nietoperza z filmów z lat 90.; od dłuższego czasu wiemy zresztą, że Michael Keaton, który wcielił się w tę postać w dziełach Tima Burtona, pojawi się w The Flash). Jeśli to dla Was za mało, to w sieci pojawiło się kilka mniej oficjalnych zdjęć z planu filmu. Oto one:

Przede wszystkim na tych zdjęciach możemy zobaczyć samego Barry'ego Allena (czyli Flasha) o aparycji Ezry Millera. Sporo fotografii pozwala nam także na dokładniejsze przyjrzenie się Saschy Calle jako Supergirl. Jej wygląd oraz kostium skłoniły fanów do spekulacji, że nie będzie ona odgrywała Kary Zor-El - kuzynki Supermana z planety Krypton, lecz Larę Lane-Kent, córkę Clarka Kenta i Lois Lane, którą po raz pierwszy można było zobaczyć w komiksowym cyklu Injustice: Gods Among Us.

W końcu na fotografiach widać także Michaela Keatona. Nie ma on co prawda na sobie ikonicznego stroju, lecz samo ponowne ujrzenie tego aktora w roli Bruce'a Wayne'a może podnieść tętno wielu sympatykom DC.

Według obecnych planów, The Flash ma zadebiutować w kinach 4 listopada 2022 roku. Prócz Millera, Keatona oraz Calle w filmie zobaczymy także między innymi Bena Afflecka, Rona Livingstona, Kiersey Clemons oraz Maribel Verdú.

  1. Strona internetowa wytwórni Warner Bros.

Miłosz Szubert

Miłosz Szubert

Filmoznawca z wykształcenia. Interesuje się wszystkim, co interesujące. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek, historii i gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle). Przez parę lat montował filmy na kanale Notatnik Kinomana na YouTube. W GryOnline.pl pracuje od stycznia 2017 roku. Obecnie opiekuje się działami trainerów i kodów, uzupełnia encyklopedię o trailery, a także rozwija bazę zapisów gier. Od czasu do czasu poinformuje Was także o nowych darmowych grach w Epic Games Store oraz interesujących ofertach na konsole.

więcej