Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 listopada 2018, 10:15

autor: aadamus

Aktor głosowy potwierdził prace nad nowym Mortal Kombat

Coraz więcej znaków na niebie i ziemi wskazuje na to, że w produkcji znajduje się kolejna część Mortal Kombat. W Internecie pojawiają się kolejne plotki na temat nowej produkcji NetherRealm Studios osadzonej w popularnym uniwersum.

Plotki o nowej części Mortal Kombat pojawiają się już od dłuższego czasu. Jak pisaliśmy w maju tego roku, Ed Boon, czyli ojciec marki, zasugerował za pomocą Twittera, że najnowsza odsłona serii jest już w produkcji. Od tego czasu jednak nie pojawiły się żadne konkretne informacje na temat kolejnej odsłony Mortal Kombat.

Następca Mortal Kombat X jest w produkcji? - Aktor głosowy potwierdził prace nad nowym Mortal Kombat - wiadomość - 2018-11-20
Następca Mortal Kombat X jest w produkcji?

Kilka dni temu na Twitterze pojawił się jednak wpis, który przerwał pasmo milczenia. Jego autorem jest hiszpański aktor dubbingowy Lalo Garza, który oznajmił, że stracił rolę w Mortal Kombat XI. Postacie, którym miał podkładać głos, zostały bowiem usunięte z gry – mowa o Kung Lao i Reptile. Jest to interesująca wiadomość, ponieważ fakt nagrywania dubbingu wskazuje na zaawansowaną fazę produkcji.

Wpis ten wywołał lawinę plotek. Zmusiło to Garzę do zajęcia oficjalnego stanowiska, które jest o wiele bardziej powściągliwe niż pierwotna wiadomość. Aktor stwierdził, że tak naprawdę nie jest pewny, czy powstaje „Mortal Kombat XI, Mortal Kombat 10,5, Mortal Kombat XYZ czy cokolwiek innego”. Jak przyznał, pewny jest jedynie tego, że jego głos nie pojawi się w grze, nawet jeśli takowa faktycznie powstaje.

Na obecnym etapie pozostaje więc jedynie czekać na oficjalny komunikat ze strony Warner Bros. Jeśli NetherRealm Studios utrzyma trend wydawniczy, to kolejny Mortal Kombat trafi do sprzedaży w przyszłym roku. Oznacza to, że w najbliższym czasie zapewne pojawią się pierwsze oficjalne informacje odnośnie gry.

Przypomnijmy, że na tę chwilę ostatnią wydaną grą z serii jest Mortal Kombat X z 2015 roku. Produkcja zebrała bardzo pozytywne recenzje i osiągnęła duży komercyjny sukces. Jej popularność przyczyniła się do wydania edycji rozszerzonej gry – Mortal Kombat XL – która premierę miała rok później.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - wszystko o konsoli i jej grach

Centrum PlayStation 5

Wszystko o konsoli i jej grach

Zobacz Więcej
Mortal Kombat 11

Mortal Kombat 11