Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 października 2019, 17:12

autor: Bebop

Arnold Schwarzenegger w akcji na gameplayu z MK 11

Nowy trailer z Mortal Kombat 11 pokazuje ruchy Terminatora T-800. Fatality Arnolda Schwarzeneggera robi wrażenie.

Arnold Schwarzenegger użyczył swojej twarzy cyborgowi T-800. - Arnold Schwarzenegger w akcji na gameplayu z MK 11 - wiadomość - 2019-10-01
Arnold Schwarzenegger użyczył swojej twarzy cyborgowi T-800.

Studio NetherRealm zaprezentowało świeży zwiastun rozgrywki z Mortal Kombat 11, który pokazuje ruchy Terminatora T-800. W tej roli zobaczymy znanego z dużego ekranu Arnolda Schwarzeneggera. Niestety, w bijatyce nie usłyszymy głosu aktora. T-800 trafi do gry 8 października.

Materiał pozwala rzucić okiem na wszystkie techniki bohatera, a zdecydowanie jest na co popatrzeć. Cyborg chętnie korzysta z charakterystycznej strzelby czy umiejętności podróży w czasie. Drugi z wymienionych elementów działa na zasadzie teleportacji, T-800 w efektowny sposób wykorzystuje go np. podczas wykonywania Fatality. Deweloperów można pochwalić za dbałość o szczegóły. W przypadku tej postaci istnieje możliwość całkowitego zniszczenia tkanki imitującej ludzkie ciało. Dzięki temu odsłonimy jego prawdziwy, mechaniczny wygląd.

T-800 to kolejna postać, która w ramach dodatkowej zawartości Kombat Pack trafi do Mortal Kombat 11. Na swój debiut czekają jeszcze Sindel (26 listopada), Joker (28 stycznia 2020) oraz Spawn (17 marca 2020). Wcześniej udostępnieni zostali Shang Tsung i Nightwolf.

  1. Oficjalna strona internetowa Mortal Kombat
  2. Poradnik do gry Mortal Kombat 11
  3. Recenzja gry Mortal Kombat 11
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum Nintendo Switch - Wszystko o konsoli i jej grach
Mortal Kombat 11

Mortal Kombat 11