Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 października 2019, 17:00

Konkurs GRID - opisz swoje wymarzone auto i zdobądź nagrody!

Wraz ze zbliżającą się premierą GRID przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do zgarnięcia będą kody na grę, słuchawki Razer Nari oraz plecaki Razer Rogue.

Konkurs GRID - opisz swoje wymarzone auto i zdobądź nagrody! - ilustracja #1

Przygotujcie się na kolejny konkurs na GRYOnline.pl! Wraz z firmą Koch Media przygotowaliśmy dla Was zabawę, w której możecie zgarnąć grę GRID na wybraną przez siebie platformę oraz fantastyczne gadżety marki Razer!

Szczegółowe zasady konkursu

Jeśli chcesz wygrać najnowszą grę wyścigową GRID (premiera 11 października 2019) oraz słuchawki i plecak Razer, prześlij do nas wiadomość, w której w czterech punktach opiszesz swoje wymarzone auto wyścigowe. Każdy z punktów musi zaczynać się kolejno od liter G-R-I-D.

Nagrody

Do autorów trzech najbardziej kreatywnych zgłoszeń trafią kolejno:

I miejsce: kod na grę GRID na wybraną platformę, słuchawki Razer Nari oraz plecak Razer Rogue 13,3’’ V2;

II i III miejsce: kod na grę GRID na wybraną platformę oraz plecak Razer Rogue 13,3’’ V2;

Konkurs GRID - opisz swoje wymarzone auto i zdobądź nagrody! - ilustracja #2

Jak wziąć udział w konkursie i wygrać wyścig o nagrody?

  1. Opisz swój wymarzony samochód wyścigowy w 4 punktach, zaczynając każdy kolejny od liter: G-R-I-D. Całe zgłoszenie musi zawierać się maksymalnie w 600 znakach (nie wliczając spacji).
  2. Zgłoszenie należy wysłać w wiadomości mailowej na adres [email protected] w formie pliku .doc, .pdf lub w samej treści maila. Mail należy zatytułować „Konkurs GRID”, a sam mail musi być wysłany z tej samej skrzynki mailowej, na której został założony profil na GRYOnline.pl.
  3. Nie zapomnij także o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w sekcji „Moje GRYOnline.pl” (punkt: „Chcę otrzymywać specjalnie do mnie skierowane informacje i promocje oraz brać udział w konkursach (…)” w zakładce „Ustawienia”).

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu wraz z Regulaminem znajdziecie na stronie: https://grid.gry-online.pl. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 20 października 2019. Trzymamy kciuki!