Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 kwietnia 2019, 14:35

autor: Adrian Werner

Mortal Kombat 11 - oficjalna lista grywalnych postaci

Od kilku dni gramy już w Mortal Kombat 11 i teraz możemy Wam wreszcie zdradzić pełną listę grywalnych postaci dostępnych w dniu premiery. Ponadto fani dokopali się do informacji sugerujących, że dzięki DLC do gry dołączą tacy wojownicy jak Joker i Terminator.

Mortal Kombat 11 - mamy oficjalną listę grywalnych postaci - ilustracja #1

MORTAL KOMBAT 11 W SKRÓCIE:
 1. Deweloper gry: NetherRealm Studios
 2. Wydawca: Warner Bros. Interactive Entertainment
 3. Gatunek: bijatyka
 4. Platformy: PC, XONE, PS4, Switch
 5. Data premiery: 23 kwietnia 2019 r.

Jutro na rynku zadebiutuje Mortal Kombat 11, czyli kolejna odsłona jednego z najpopularniejszych cykli bijatyk. Właśnie dobiegło końca embargo na recenzje i materiały im towarzyszące. Dlatego możemy Wam zaprezentować pełną listę postaci. Na zrobionym przez nas screenie jedno pole jest zasłonięte, ale w rzeczywistości zajmuje je wojowniczka imieniem Frost. Warto także wspomnieć, że Shao Kahn dostępny jest dla osób z pre-orderami.

Pełna lista postaci w Mortal Kombat 11

 1. Shao Kahn
 2. Frost
 3. Johnny Cage
 4. Sonya
 5. Cassie Cage
 6. Jax
 7. Scorpion
 8. Noob Saibot
 9. Baraka
 10. Raiden
 11. Jacqui Briggs
 12. Sub Zero
 13. Kano
 14. Kabal
 15. Liu Kang
 16. Kitana
 17. Kung Lao
 18. Jade
 19. Skarlet
 20. Erron Black
 21. D’Vorah
 22. Kotal Kahn
 23. Geras
 24. Kollector
 25. Cetrion

Kolejne postacie dostępne będą w ramach DLC. Pierwszy dodatek pozwoli pokierować Shang Tsungiem. Wszystkie rozszerzenia mają zwiększyć liczbę grywalnych wojowników do trzydziestu kilku.

Na razie twórcy nie ujawnili pełnej listy planowanych postaci, które dodane zostaną w DLC, ale fani dokopali się w plikach do wzmianek sugerujących, kogo możemy się spodziewać. Wynika z nich, że poza Shang Tsungiem do gry dołączą w przyszłości tacy znani fanom cyklu wojownicy jak Nightwolf, Sindel, Fujin czy Sheeva. Do tego dojdzie Joker z uniwersum DC, filmowy Terminator, Ash z kinowej serii The Evil Dead oraz pochodzący z komiksów Spawn.

Przypomnijmy, że Mortal Kombat 11 ukaże się jutro, czyli 23 kwietnia, na PC, Xboksie One i PlayStation 4. W planach jest również wersja na Nintendo Switch, ale na nią poczekamy do 10 maja. Co ciekawe, ten poślizg dotyczy jedynie wydania europejskiego.

 1. Oficjalna strona gry

Ostatnia aktualizacja: 2019-04-22

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum Nintendo Switch - Wszystko o konsoli i jej grach
Mortal Kombat 11

Mortal Kombat 11