Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 sierpnia 2019, 16:52

autor: Froozyy

Terminator i Joker w Mortal Kombat 11 - zwiastun nadchodzących postaci

Poznaliśmy pełen zestaw postaci, które trafią do Mortal Kombat 11 w przepustce sezonowej Kombat Pack. Oprócz wojowników znanych z poprzednich serii w grze znajdą się również Joker oraz Terminator.

Joker i Terminator w Mortal Kombat 11? Proszę bardzo. - Terminator i Joker w Mortal Kombat 11 - zwiastun nadchodzących postaci - wiadomość - 2019-08-21
Joker i Terminator w Mortal Kombat 11? Proszę bardzo.

Właśnie potwierdziły się plotki, jakoby Joker oraz Terminator mieli pojawić się w następnych DLC do bijatyki Mortal Kombat 11. Na oficjalnym Twitterze gry ukazała się zapowiedź czterech nowych postaci, które trafią do produkcji w najbliższym czasie. Oprócz wspomnianych wcześniej bohaterów pokazani zostali również znani z innych części serii wojownicy.

Dwójka postaci – Shang Tsung oraz Nightwolf – jest dostępna w grze już teraz. Na pojawienie się Terminatora będziemy musieli poczekać do 8 października, a na Jokera aż do 28 stycznia 2020 roku. Pozostali zapowiedziani, Sindel i Spawn, ukażą się odpowiednio 26 listopada 2019 roku i 17 marca 2020 roku. Dostęp do nowych bohaterów można odblokować zakupując tzw. Kombat Pack, który oprócz tego zapewni nam również ekskluzywne skórki oraz przedmioty.

Dokładne daty ukazania się nowych postaci.
Dokładne daty ukazania się nowych postaci.
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum Nintendo Switch - Wszystko o konsoli i jej grach
Mortal Kombat 11

Mortal Kombat 11