Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 lutego 2019, 15:11

Osiągnięcia z Mortal Kombat 11 mogą zdradzać kolejne postaci

W serwisie SteamDB pojawiła się lista osiągnięć z gry Mortal Kombat 11 na PC. Wśród zamieszczonych tam informacji znajduje się także szereg trzyliterowych kodów, które najprawdopodobniej odnoszą się do imion konkretnych grywalnych bohaterów.

Do premiery Mortal Kombat 11 zostały jeszcze nieco ponad dwa miesiące, a mimo to nie poznaliśmy do tej pory nawet połowy grywalnych wojowników, w których przyjdzie nam się wcielić. Jak na razie wiadomo, że w produkcji studia NetherRealm pojawią się Scorpion, Raiden, Sub-Zero, Sonya Blade, Skarlet, Baraka, Kano, Kabal, D’Vorah oraz nowa postać – Geras, potrafiący manipulować czasem oraz przyzywać obiekty z piasku i kamienia. Ponadto gracze, którzy kupią grę w przedsprzedaży, otrzymają dodatkowego bohatera – Shao Kahna. Tymczasem deweloperzy planują oddać nam do dyspozycji ponad dwudziestkę zawodników, a dzięki liście osiągnięć, która pojawiła się na portalu SteamDB, możemy zacząć spekulować, kto dołączy do już znanych imion.

 1. Kudłaty, uspokój się. Shaggy w Mortal Kombat 11 to zły pomysł
Potwierdzono już występ paru postaci, bez których trudno sobie wyobrazić Mortal Kombat – ale co z resztą „rostera”? - Osiągnięcia z Mortal Kombat 11 mogą zdradzać kolejne postaci - wiadomość - 2019-02-12
Potwierdzono już występ paru postaci, bez których trudno sobie wyobrazić Mortal Kombat – ale co z resztą „rostera”?

Wśród nagradzanych trofeami dokonań jest m.in. wykonanie dwóch wykończeń „Fatality” przy użyciu poszczególnych bohaterów. W nazwach osiągnięć każda postać jest określana trzyliterowym kodem – jednak część z nich da się łatwo rozszyfrować. I tak „BAR” niemal na pewno oznacza Barakę, „SUB” - Sub-Zero, a „KAB” - Kabala. Resztę kodów – poza postaciami już potwierdzonymi – znajdziecie poniżej wraz z jej przypuszczalnym znaczeniem.

 1. CAS – Cassie Cage
 2. CET – nieznane
 3. ERR – Erron Black
 4. FRO – Frost
 5. JAC – Jackson „Jax” Briggs
 6. JAD – Jade
 7. KOL – nieznane
 8. KOT – Kotal Khan
 9. KUN – Kung Lao
 10. LIU – Liu Kang
 11. TER – nieznane
Nowe postaci muszą wpasować się w realia kolejnej odsłony, która, jak zapewniają deweloperzy, będzie jeszcze brutalniejsza niż wcześniejsze części. - Osiągnięcia z Mortal Kombat 11 mogą zdradzać kolejne postaci - wiadomość - 2019-02-12
Nowe postaci muszą wpasować się w realia kolejnej odsłony, która, jak zapewniają deweloperzy, będzie jeszcze brutalniejsza niż wcześniejsze części.

Oczywiście doniesienia te należy traktować z pewną dozą sceptycyzmu – szczególnie, że skrótów jest zaledwie 20, podczas gdy w Mortal Kombat 11 pojawi się 25 zawodników. W zestawieniu tym zabrakło też miejsca dla jednej z potwierdzonych już postaci – Gerasa. A nawet jeśli wszystkie domysły okażą się prawdziwe – co oznaczają skróty „CET”, „KOL” i „TER”? Niewykluczone, że to nowe postaci, stworzone na potrzeby tej części gry – w końcu w poprzedniej odsłonie zadebiutowało siedmioro nowych zawodników i trudno się spodziewać, by NetherRealm zostawił teraz wyłącznie Gerasa w niezręcznej roli „świeżaka”. Pozostaje więc czekać na oficjalne informacje od deweloperów.

 1. Oficjalna strona internetowa Mortal Kombat 11

Ostatnia aktualizacja: 2019-02-10

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum Nintendo Switch - Wszystko o konsoli i jej grach
Mortal Kombat 11

Mortal Kombat 11