Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 maja 2014, 09:36

autor: Renox

Afterfall Reconquest – pierwszy fragment rozgrywki

Studio Intoxicate opublikowało na oficjalnej stronie gry Afterfall Reconquest kolejny teaser trailer ze wspomnianej produkcji. Wyczekujących premiery powinien zainteresować fakt, że wspomniane nagranie zawiera w sobie fragment właściwej rozgrywki.

Nowy teaser Afterfall Reconquest prezentuje się bardzo brutalnie. - Afterfall Reconquest – mamy pierwszy fregment rozgrywki - wiadomość - 2014-05-28
Nowy teaser Afterfall Reconquest prezentuje się bardzo brutalnie.

Kilka dni temu pisaliśmy na łamach naszego serwisu o pierwszym epizodzie nowej odsłony serii Afterfall – grze Afterfall Reconquest – która już niedługo pojawi się na Steam w ramach usługi Early Access. Tym razem mamy dla fanów cyklu coś równie interesującego. Producenci ze studia Intoxicate (wchodzącego w skład Nicolas Entertainment Group) na oficjalnej stronie wspomnianego tytułu zamieścili kolejny teaser gry. Nagranie jest oczywiście dosyć krótkie, trwa niecałe 40 sekund, jednak zawiera w sobie fragment z rozgrywki, który chociaż w niewielkim stopniu próbuje oddać mrożące krew w żyłach realia postapokaliptycznego świata. Jest dużo krwi, są krzyki i jęki umierających oraz przerażające odgłosy dobywające się z ciemności.

Za Afterfall Reconquest odpowiada katowickie studio Intoxicate. Historia gry oparta jest na kanwie znanej z Afterfall: InSanity, jednak nie możemy mówić tutaj o bezpośredniej kontynuacji. Nowa odsłona serii podzielona zostanie na epizody i opowie o zniszczonym przez trzecią wojnę światową świecie, gdzie pozostali przy życiu muszą zmierzyć się nie tylko z trudnymi warunkami materialnymi i społecznymi, ale i krwiożerczymi istotami, które czyhają na ich życie. Gra tworzona jest z myślą o komputerach marki PC, jednak niewykluczone, że zawita również na inne platformy sprzętowe.