Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 grudnia 2007, 15:09

autor: Misiek

Activision będzie wymieniać płytki z Guitar Hero III na Wii

Niecały miesiąc temu donosiliśmy Wam, że Guitar Hero III w wersji na Wii zmusza graczy do słuchania muzyki wyłącznie w trybie mono – nie obsługuje nie tylko standardu Dolby Pro Logic II, ale i nawet zwykłego stereo. Jakiś czas później reprezentant Activision zapewniał, że firma pracuje nad tym, by znaleźć rozwiązanie tego problemu. Teraz dowiedzieliśmy się na czym ono będzie polegać.

Niecały miesiąc temu donosiliśmy Wam, że Guitar Hero III: Legends of Rock w wersji na Wii zmusza graczy do słuchania muzyki wyłącznie w trybie mono – nie obsługuje nie tylko standardu Dolby Pro Logic II, ale i nawet zwykłego stereo. Jakiś czas później reprezentant Activision zapewniał, że firma pracuje nad tym, by znaleźć rozwiązanie tego problemu. Teraz dowiedzieliśmy się na czym ono będzie polegać.

Koncern potwierdził, że w chwili obecnej współpracuje z Nintendo nad poprawieniem gry – z czasem na rynku pojawią się więc już płytki z od nowa nagraną ścieżką dźwiękową. Kiedy dokładnie? Activision oczekuje, że poprawione odpowiedniki będzie można kupić od początku 2008 roku. W związku z tym radzimy się jeszcze wstrzymać przez chwilę wszystkim niezdecydowanym.

Activision będzie wymieniać płytki z Guitar Hero III na Wii - ilustracja #1

Co natomiast z tymi, którzy już nabyli swoje kopie Guitar Hero III na Wii? Wydawca zamierza wymieniać je za darmo każdemu, kto się zgłosi z omawianym problemem. Wprawdzie na razie potwierdzono tę akcję tylko dla Ameryki Północnej, ale nie wyobrażamy sobie, by miała nie dotyczyć także Europy.