Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 13 października 2006, 15:35

7 nowych gier z serii Kolekcja Klasyki już 20 października

Cenega Poland ma przyjemność poinformować, iż już 20 października seria Kolekcja Klasyki wzbogaci się o 7 nowych, rewelacyjnych gier.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

7 nowych gier z serii Kolekcja Klasyki już 20 października - ilustracja #1

Cenega Poland ma przyjemność poinformować, iż już 20 października seria Kolekcja Klasyki wzbogaci się o 7 nowych, rewelacyjnych gier. Cztery z nich to absolutne premiery wydawnicze na rynku polskim, pozostałe trzy to jedne z najlepszych tytułów z katalogu wydawniczego Cenega Poland. Nowe pozycje na pewno usatysfakcjonują wszystkich miłośników dynamicznej akcji, strategii i symulacji lotniczych. Są to następujące tytuły:

 • Blitzkrieg Antologia (podstawowa wersja gry wraz z dodatkami Horyzont w Ogniu, Pomruk Zagłady i Żelazna Dywizja)
 • Codename Panzers Złota Edycja (pierwsza i druga część wielokrotnie nagradzanej strategii wojennej firmy CDV po raz pierwszy w jednym pudełku)
 • Kozacy Antologia (podstawowa wersja gry wraz z dodatkami Sztuka Wojny i Powrót na Wojnę)
 • Microsoft Flight Simulator 2002 (po raz pierwszy po polsku)
 • Microsoft Train Simulator (po raz pierwszy po polsku)
 • Prince of Persia: Dusza Wojownika
 • Thief Antologia (Thief I w wersji Gold i Thief II: Metal Age – po raz pierwszy po polsku oraz Thief III: Deadly Shadows)
7 nowych gier z serii Kolekcja Klasyki już 20 października - ilustracja #2

Jednocześnie informujemy, iż już od dzisiaj ruszyły zamówienia przedpremierowe w sklepie internetowym Cenega Poland (www.sklep.cenega.pl). Każda nowa gra w serii Kolekcja Klasyki do momentu premiery 20 października kosztować będzie jedyne 18.90 PLN!

Premiera zapowiadanego wcześniej pakietu Civilization III Złota Edycja została przesunięta na grudzień bieżącego roku. Zmiana daty premiery została podyktowana przedłużającym się procesem lokalizacji oraz chęcią zachowania najwyższej jakości produktu. Poniżej prezentujemy wizerunek pudełka:

7 nowych gier z serii Kolekcja Klasyki już 20 października - ilustracja #3

„Civilization III: Złota Edycja, to jeden z najważniejszych tytułów w historii firmy Cenega Poland. Świadczy o tym wielka popularność całej sagi, jak i mnóstwo pytań od fanów odnośnie tego właśnie wydania w serii Kolekcja Klasyki. Jest to wydanie naprawdę specjalne, gdyż oprócz części trzeciej części gry w pakiecie znajdują się również dwa dodatki (Play The World i Conquest - po raz pierwszy po polsku) zawierające bardzo dużą ilość dodatkowych scenariuszy stworzonych przez fanów serii. Stąd też decyzja o przełożeniu premiery, która wiąże się z chęcią dopracowania tego wydania w każdym szczególe.” – skomentował Adam Piesiak, PR&Marketing Manager Cenega Poland.

Kolekcja Klasyki to:

 • Najlepsze, oczekiwane przez graczy tytuły w bardzo korzystnej cenie - jedynie 24.90 PLN;
 • Unikalne na skalę światową Antologie, które zawierają poprzednie części danego tytułu;
 • Eleganckie wydania - ekskluzywna poligrafia, nowoczesne pudełko DVD, katalog wydawniczy oraz wyczerpująca, drukowana instrukcja;
 • Ponownie przetestowane i poprawione polskie wersje językowe z zaimplementowanymi najnowszymi patchami;
 • Każda gra w polskiej wersji językowej - wiele z nich po raz pierwszy po polsku;
 • W każdej grze super bonus! - najwyższej jakości poradniki na rynku polskim opracowane przez renomowany serwis GRY-OnLine oraz pełne instrukcje w formacie PDF, dzięki którym każdy gracz pozna wszystkie tajniki swojej ulubionej gry.

Zapraszamy do odwiedzenia strony oficjalnej www.kolekcjaklasyki.pl, gdzie można znaleźć pełne informacje o wszystkich tytułach w serii Kolekcja Klasyki.