Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 marca 2018, 19:55

autor: Góral

Nowe zapisy rozgrywki z The Bard's Tale 4

Deweloperzy The Bard's Tale IV: Barrows Deep udostępnili wersję alfa wybranym graczom. Dzięki temu dziś możecie obejrzeć nagrania rozgrywki z nadchodzącego RPG-a.

46 minut rozgrywki z The Bard's Tale 4 - ilustracja #1

The Bard's Tale IV w akcji

The Bard's Tale IV: Barrows Deep w skrócie:
  1. RPG/dungeon crawler od studia inXile entertainment;
  2. ukaże się na komputerach osobistych;
  3. dokładny termin premiery nie jest znany, ale debiut odbędzie się w tym roku.

Na kanale Retcon Raider w serwisie Youtube pojawiło się widoczne poniżej nagranie z rozgrywką z The Bard's Tale IV: Barrows Deep autorstwa studia inXile entertainment. Pochodzi ono z udostępnionej ostatnio wersji alfa. Mogą się w niej bawić osoby, które wpłaciły odpowiednią kwotę podczas zbiórki na Kickstarterze. Jak zaznaczono na początku materiału, należy pamiętać, że jest to wczesna wersja produkcji, w której nie są dostępne wszystkie elementy i nie wszystko musi działać jak należy. Niemniej podczas 46 minut możecie zobaczyć na co zapowiada się czwarta odsłona słynnej niegdyś serii gier RPG.

Youtuber pokazał szereg elementów. Na początku szczegółowo opisuje menu postaci, bronie czy specjalizacje. Później pokazuje właściwą rozgrywkę. Na dzień dobry bohaterów wita prosta zagadka związana z otwarciem bramy – by przedostać się dalej, należy poprzesuwać koła zębate. Następnie możecie zobaczyć pierwszą potyczkę, a w kolejnych minutach zapoznać się z dziennikiem, następnymi zagadkami oraz walkami.

Wymagania sprzętowe wersji alfa

Na koniec pragniemy jeszcze wspomnieć o wymaganiach sprzętowych The Bard's Tale IV: Barrows Deep. Produkcja potrzebuje komputera o widocznych poniżej podzespołach, aczkolwiek pamiętajcie, że nie jest to ostateczna konfiguracja i do czasu premiery finalnej wersji może się jeszcze zmienić. Na ten moment trzeba mieć takiego PC-ta:

  • Procesor: Intel i5-4590 lub lepszy
  • Karta grafiki: NVIDIA GTX 970/AMD 290 lub lepsza
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Twardy dysk: 16 GB (rekomendowany dysk SSD)
  • System operacyjny: 64-bitowy Windows 7/8/8.1/10
  1. The Bard's Tale IV - szykuje się najtrudniejszy RPG ostatnich lat?
  2. Oficjalna strona gry The Bard's Tale IV: Barrows Deep